Apple vydal aktualizáciu iOS 11.2.1

  • Tomas 19.12.2017 - 00:35

    Kolko bude este tych aktualizacii, kym sa im to konecne podari...? :D

  • tibikee7719.12.2017 - 08:21 Trvalý odkaz

    Nezavid a pochval sa, ci uz mas oficialne Oreo..alebo na tvoj samsung uz ani nebude? :D

    martian19.12.2017 - 11:51 Trvalý odkaz

    Tibikee, zevraj ho slubuju. :) Android ma vyhodu vo velkej podpore napr. na XDA. :) Niektore ROM porty su odladene a maju skvele vychytavky a doplnky. Na Note 3 som si dal ROM z Note 7 s Marshmallow a zopar drobnosti mi dost dlho chybali v Nougate na Note 8. Okrem fingerprint a iris skeneru mi tam fungovalo vsetko. Takze Note 8 nebol az taky wow efekt, aspon po sw stranke. :)
    Ma toto aj iOS? Oficialne je spatna kompatibilita so starsimi zariadeniami, ale trebars iPad 2 som si nechal tusim na iOS 8, lebo aj napriek tej kompatibile to vraj v realite bola hroza. Tak som sa radsej ani nepokusal o vyssiu verziu.

    Matej19.12.2017 - 13:12 Trvalý odkaz

    tibikee ty tiez asi budes diagnostikovany iTupelo :) v kazdej teme tu stekas, ale zbytocne...

    Tomas19.12.2017 - 13:27 Trvalý odkaz

    Nie, Oreo nemam a ak ho nedostanem, nevadi. Ale kazdy jeden update co som dostal bol taky, ako ma byt a nepotreboval 10 opravných patchov.

    tibikee7719.12.2017 - 13:40 Trvalý odkaz

    Maxim: to iTupelo si si mohol odpustit, na takejto primitivnej baze sa s tebou nehodlam bavit, zaujimalo by ma, ci by si bol taky frajer aj z oci do oci..nehovoriac o tom, ze prvy zastekal Merick, ale to si si uz asi nechcel vsimnut..
    Martian: s XDA 100 percentny suhlas, tych romiek a kernelov co som preflashoval, to uz asi ani nespocitam..skoda len padnutia zaruky v tomto pripade, pretoze ja som nikdy nebol schopny vydrzat tak dlho bez alternativnej romky :D To bol aj jeden z dovodov prechodu na IOS. Plus nie kazdy je dostatocne odvazny a sikovny sa do flashovania pustit. S tym Ipadom 2 je to urcite pravda, ale musis zobrat do uvahy, ze vysiel v 2011-tom, co je rok uvedenia Samsungu Galaxy S2..

    tibikee7719.12.2017 - 13:56 Trvalý odkaz

    Nehnevaj sa Merrick, ale na jednej strane ti nevadi, ak nakoniec nedostanes najnovsi android na 2-rocnu vlajkovu lod a na druhej strane sa vysmievas z toho, ze sa Apple v tomto smere o svojich zakaznikov stara a aktualizuje aj starsie pristroje..Nehovoriac o tom, ze ako byvaleho majitela Samsungu Galaxy Nexus,S2,S3,S4,S5 Active, Alpha,S6 a S8 ma nikdy nepresvedcis o tom, ze Samsung vydava bezchybne aktualizacie, ale potvrdzujem, ze do opravnych patchov sa mu velmi nechce..

    Tomas19.12.2017 - 15:28 Trvalý odkaz

    Nesmejem sa z toho, ze Apple sa stara o stare zariadenia, ale z toho akym velkym failom bolo vydanie IOS 11 a kolko opravnych verzii potrebuju, aby to dali dokopy. Moj fon zacinal s Androidom 5, dostal 6, dostal 7. Ak dostane aj Oreo, bude to len bonus.

    tibikee7719.12.2017 - 15:42 Trvalý odkaz

    Nuz ak je vydanie IOS 11 velkym failom /uznavam, prva verzia nebola bohvieco, ale uz davno je to skor o vylepsovani, ako o opravovani/, tak co je potom 1-percentny podiel Orea? Tak ci tak by som take silne slova ako velky fail pouzil skor na vybuchujuci Note 7 alebo zohybajuci sa Iphone 6..

    Nightmare19.12.2017 - 16:10 Trvalý odkaz

    tieto hadky a dotahovacky Androidu vs IOS je uz trapne ze Vas to bavi stale

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne19.12.2017 - 16:47 Trvalý odkaz

    Kto vlastne ma Oreo okrem Pixelov? Oneplus 3/3T, Samsung ma bety (pre vlajkove lode), huawei (honor?) dava do novych mate tiez oreo. Inac toho asi vela nie je ci?

    Zaujimava verzia bude 11.2, EverythingApplePro ma slusny rozbor verzii firmware, a udajne to ma byt "vacsi a lepsi" update ako tie dielcie ad-hoc zaplaty doteraz.

    martian19.12.2017 - 23:56 Trvalý odkaz

    Tibikee, moj chudak Note 3 mal smolu s upgrade-ami. V zaklade tusim 4.4.4, update na 5.x nepodareny a viac oficialne nic. Nastastie som najprv cital, o nepodarenom 5.x som vedel a skusil az po vyprsani zaruky. Takze update, asi po tyzdni flash a rychly navrat na 4.4.4. Potom som si minule vianoce povedal, ze to risknem a flashol som si z XDA port 6.x z Note 7. Parada. Vydrzal az do 09/2017, potom som presiel na 8cku.
    XDA je pre Android velka deviza.