Apple predal v Q2 2015 vyše 47 miliónov iPhonov

  • Nightmare 22.07.2015 - 17:25

    jablko hnije aj ked pomaly trocha

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne22.07.2015 - 17:50 Trvalý odkaz

    Ale kde. Pride novy iPhone v polke septembra a zas sa budu stat šory pred operatormi. :) A ked pride rad iPhone 7 tak bude rad na novy rad aj trojnasobny :) HYPE je HYPE....

    ondrakomous22.07.2015 - 18:43 Trvalý odkaz

    za nerozbaleny iphone 4S-8GB s dlouveltou zarukou dostanu 220 euro, je to neuveritelny, kdyz si vezmu, jaka je to stara sunka. za nerozbaleny iphone 5S-16gb dostanu 350euro, mazec, cili za kazdej zvyhodnenej iphone muzes mit minimalne 100euro v kapse. vlastne nechapu, proc lidi dneska kupujou neco jinyho, neni duvod. telefon ti vydrzi rok, dva, pak vymenis s minimalnim doplatkem, kazdou druhou generaci muzes vymenit a za drobny si koupit novy, na levnych androidech paradoxne prodelas daleko vic.

    nerd22.07.2015 - 19:28 Trvalý odkaz

    Ondro ked vymenim 2 roky stary ip5s(350€) za ip6 (600€) tak budem na tom lepsie ako ked predam 2roky staru moto x (150) a kupim si moto x2 (350€)?

    ondrakomous23.07.2015 - 00:06 Trvalý odkaz

    motorola to je kapitola sama pro sebe, neni to zrovna typicky zasupce androidu,je to prece o tom, ze nemuzu investovat do neceho , co prestane po pul roce mit hodnotu!!! NELZE INVESTOVAT DO veci, ktery jsou za pul roku prakticky bezcenny. z ekonomickyho hlediska je nejvyhodnejsi investovat do veci, ktery jsou stabilizovany, ktery vykazujou rust, to je z LOGIKY veci jasny, ty ses srdcar, proto kupujes motorolu, ale pokud by ses mel ridit ciste rozumem, tak si motorolu nikdy nekoupis, protoze po ni proste neni poptavka. to je dulezity, nabidka_poptavka. kolik stala moto X, kdyz se zacala prodavat a kolik stoji dneska, moto nexus 6 kolik stal, kdyz se zacal prodavat a kolik stoji dneska, totalni propadak nexus 6, kdybych si ho koupil, tak sem za 5 mesicu prisel o dobrych 50% z puvodni ceny. za iphone 5S dostanes porad balik a da ti ho kazdy okamzite na ruku, divam se na to z ciste ekonomickyho hlediska, protoze ekonomicky hledisko by melo byt vzdycky na prvnim miste!!! android ma problem, nedokaze konkurovat applu, on je konkurence schopny pouze na cene do 200euro, ale tim to konci.

    nerd23.07.2015 - 04:31 Trvalý odkaz

    ondro kupujem si veci ktore si chcem kupit a ktore chcem pouzivat. nekupujem si veci kvoli tomu ze ak ich uz nebudem potrebovat tak ich budem vediet relativne lahko predat.
    prikla ktory som uviedol vyššie porovnava rovnako staré android/ios a vychádza mi ze na androide som 50€ v pluse v pofovnani s ios.
    nexus 6 sa predava za polovicu povodnej ceny? tak to kupim 2 :)