Alcatel Onetouch Pop C7 (7041D)

  • Nightmare 14.02.2014 - 18:52

    Skoda tej 512MB RAMky inak by usol

  • roman15.02.2014 - 09:17 Trvalý odkaz

    no a este aj toho rozlisenia a chybajuceho autofocusu (co povazujem za trestuhodne)toto ma cenu max 80€, aj to by som velmi rozmyslal...

    Nightmare15.02.2014 - 12:56 Trvalý odkaz

    80euri?si sa zblaznil?:D okolo 150 si zapytaju pingpongaci

    Me_Gusta15.02.2014 - 14:51 Trvalý odkaz

    512MB RAM, 2GB ROM, TFT displej ešte k tomu s tragickým rozlíšením na veľkosť obrazovky za cenu 150€? Možno tak nepriateľovi by som odporučil
    áno autofocus je trestuhodná záležitosť a absencia blesku tiež

    Nightmare15.02.2014 - 17:31 Trvalý odkaz

    uvidis Me_Gusta aby to nebolo este nad 150euri u nas :D

    ondrakomous15.02.2014 - 18:36 Trvalý odkaz

    cena 150 mi prijde vpoho, skoda, ze to alkac zase zabil malou ramkou.

    Me_Gusta15.02.2014 - 20:06 Trvalý odkaz

    určite bude, ale za taký telefón by som viac ako 80€ nedal. za 160€ sa dá kúpiť Motorola Moto G, ktorá je úplne niekde inde :)

    ondrakomous15.02.2014 - 20:24 Trvalý odkaz

    gustislave, hlavne, ze za sony si dal 400ecek a pritom ty jejich kraksny nejsou buhvijak svetovy, tedkonc jsem testoval xperii L a htc sensation, 2roky srarej foun tomu nakope zadnici. uvedom si, ze ten alkac jako je petipalec a ctyrjadro, dvousimkac, konkurence vod samsungu se stejnym tft displayem a dvoujadrem stoji o 50% vic.

    Me_Gusta16.02.2014 - 01:25 Trvalý odkaz

    ondroslave: za Sony? Ktoré? Xperiu S som dal tuším 220€. Čím viac palcov, tým lepší výkon? :) áno štvorjadro, ale tie jadrá stoja za prd. Môj Nexus 10 je dvojjadro a má aspoň dva-krát vyšší výkon. Možno hovorím aj málo. TFT displej je asi to najhoršie, čo si človek do telefónu môže vybrať a samsung ma vôbec nezaujíma, čiže mi je jedno, koľko € pýta. Len vravím, že Motorola Moto G, má lepšie všetko. GPU, CPU, RAM, foťák, displej a stojí rovnako. Samozrejme značke Alcatel držím palce, pretože ich telefóny sú originálne a páčia sa mi :)

    ondrakomous16.02.2014 - 06:16 Trvalý odkaz

    Muzu ti rict,ze se pletes, tft ma akorat horsi poz. Uhly a je blby na primym slunci, toto konkretni tft je hodne dobry,ips 5palec ses na uplne jine vyrobni cene, takze je docela chapu. Lepsi zajic v pytli jak holub na strese. Moto g je bezpochyby dobrej foun a google dela skvelou reklamu, ale ze by to bylo zase neco vyjimecnyho to se rict neda.

    roman16.02.2014 - 10:21 Trvalý odkaz

    tak pre porovnanie. ak toto bude stat 150€, tak to sa radsej oplati priplatit par eur za idol star, ma amoled, ovela krajsi vzhlad a cena okolo 180€.Ale inac sa priklanam k Me_Gustovi,za malo penez,vela muziky, je prave Motorola G. len skoda ze sa da objednat len cez amazon...

    ondrakomous16.02.2014 - 11:25 Trvalý odkaz

    to uz je lepsi vzit moto pres amazon, tady ti neseriozni borecci ti ho dodaji nejdriv za mesic, na amazonu aspon neco garantujou. jenze tento alkatel je dual, kdezto moto je jen na 1simku a 2simkova verze je v nedohlednu. tento telefon si budou kupovat lidi, kteri potrebuji dual sim a mezi dual simy se docela vyznam a vyber je prakticky nulovej, mas duos 2, core duos, grand duos vsechno podprumerny samsungy o 100euro drazsi, china/xiaomi, lenovo atd, vetsinou tezky krabice, xperia m spatnej fotak, htc desire 500 slabej vykon, htc one(cenove uplne jinde) a kdyz chces neco fakt slusnyho s dobrym vykonem a za dobrej peniz, tak nemas moc na vyber, zvlast kolem te velikosti uhlopricky 5palcu, amoled s 5palcama v dualu v cene kolem 140euro je fakt nerealny. oni do toho dokazou dat super levny cinsky ipsko, ale alkac vi co dela. pouzita technologie je jenom takovej blbej reklamni trik, na kterej konzument slysi, ale v realu muze bejt to tft lepsi jak IPS, nebo prave amoled. moto g je desne precenovanej telefon, oni to skrouhli na fotaku a chipu, to je to ale...dali tam krapovskej fotak, dalo se to cekat, takze moto g bych nechtel, to sou ty soucastky, kde presne motorola usetrila. dame jim supervykon a blbej fotak a beztak to nikdo nepozna. preco by som podporoval firmu, ktera uvazuje takto. "amikum zadarmo a vam nic!", to ta komunisticka china je vic ferova.