Aky e-book reader pre SE w300i?

  • 6 príspevkov
  • Ján Jager 06.11.2007 - 13:44

    Poradite mi niekto nejaky spolahlivy,na 100%fungujuci,podla moznosti odskusany na avizovanom telefone?Mangelka si chce citat Danielle Steelovu na mobile,ale nema wap,takze to stiahnem cez internet,a poslem z pocitaca cez BT.Podla moznosti dajte vediet s nazvom aj verziu,nech nestahujem 5 alebo 10 verzii kym zistim,ktora je ta spravna a funkcna,nakolko mam uz slusne skusenosti z nefunkcnymi,alebo nespravne pracujucimi readermi,eventualne dajte vediet aj ake formaty vie regulerne citat...Vopred srdecna vdaka,hlavne v manzelkinom mene,vsetkym za VECNE prispevky...

  • Arwie06.11.2007 - 15:53 Trvalý odkaz

    Odporucam Book Reader
    Na W300i mi fachal skvele. pamata si kde si prestal citat aj po zatvoreni aplikacie.
    Jedina nevyhoda je ze e-book musis dostat do formatu .txt a vlozit v PC do tohto programu.
    Ked budes chciet zase inu knihu, tak zase vlozit v PC iny ebook do programu a znovu nainstalovat.
    pisalo sa o tom v tejto teme: http://www.fony.sk/forum/viewtopic.php?t=3197

    Ján Jager06.11.2007 - 16:28 Trvalý odkaz

    Jajajaj....A niektoru verziu Readmaniac mi niekto neporadi?S tym BookReaderom to je dost zbytocne zlozite...Ono,ja mam aj kabel k tomu fonu,aj BT na pocitaci,ale to z tym vkladanim txt suboru do jar suboru,cosi podobne som uz skusal a dopadlo to neslavne...Az taky expert niesom...

    vito4507.11.2007 - 09:14 Trvalý odkaz

    amedeo, napis mi nieco na moj mail vito45 slimak gmail tecka com aby som vedel tvoj email a ja ti poslem nejaku vygenerovanu java aplikaciu readmaniac ;)

    Kirk07.11.2007 - 17:22 Trvalý odkaz

    no ja by som odporucil knihu zbavit najprv diaktrity a hodit do txt, rozdelit na subory velke max. 20kb a prezerat si v aplikacii moby explorer ktory ma aj integrovany textovy prehliadac/editor