Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Dnes 10:00 · Za jedno mesačné predplatné získate prístup k vyše stovke platených titulov z App Store pre iPhone, iPad, Apple TV alebo macOS. Apple Arcade bude zrejme dostupné aj na Slovensku.
Ostatné novinky · Dnes 00:00 · Nová služba ponúka komplexný prístup k širokej škále novín a časopisov. Viac než 300 titulov v digitálnej forme majú zatiaľ k dispozícii v USA a Kanade.
Ostatné novinky · Včera 21:00 · Apple uviedol vlastnú kreditnú kartu, ktorá bude súčasťou aplikácie Peňaženka. Z každej transakcie získa zákazník určité percento zo sumy späť.
Ostatné novinky · Včera 16:00 · Nová generácia môže príjemne stlačiť cenu tej starej, no v e-shopoch si dávajte pozor na riadne označenie a možnú zámenu.
Ostatné novinky · Včera 14:00 · Výrobca rozšíril portfólio inteligentných hodiniek a náramkov o modely Fitbit Versa Lite Edition, Fitbit Inspire, Fitbit Inspire HR a Fitbit Ace 2 určený deťom od šiestich rokov.
Ostatné novinky · 22.3. 19:00 · Ide zrejme o reakciu na tretiu pokutu od Európskej komisie za posledné tri roky. Podobným problémom v minulosti čelil aj Microsoft a jeho Internet Explorer.
Ostatné novinky · 22.3. 10:00 · Novinka má priniesť hry z veľkých platforiem na displeje mobilov, tabletov či iných zariadení s pripojením na internet. Ponúkne 4K rozlíšenie a plynulý chod titulov na úrovni 60 snímkov za sekundu. Ide o dvojnásobok oproti dnešným konzolám PS4 a Xbox One. Hry si dokonca zahráte aj priamo na YouTube.
Ostatné novinky · 22.3. 00:00 · Novú funkciu oceníte najmä pri skupinových konverzáciách. Spolu s odpoveďou môžete citovať konkrétnu časť z četu a bude tak jasné, na čo presne odpovedáte.
Ostatné novinky · 21.3. 17:33 · Kreativita používateľov rýchlo prekonala všetky hranice. Objavili sa obrázky, do ktorých otvory pre predné fotoaparáty sadnú na milimeter presne.
Ostatné novinky · 21.3. 14:00 · Čínsky výrobca je ostatným výrobcom silným konkurentom, svedčia o tom aj zverejnené výsledky hospodárenia za posledný kvartál minulého roka.
Ostatné novinky · 21.3. 00:00 · diskusia 3 · Každoročne Samsung krátko po štarte predaja novej série Galaxy S uvádza aj bohatú ponuku orignálneho príslušenstva. Tento rok pribudli novinky: zadný kryt LED Cover, kožené puzdro Leather Cover či power banka s bezdrôtovým nabíjaním.
Ostatné novinky · 20.3. 16:00 · diskusia 1 · Po nových iPadoch uviedol Apple potichu dlho očakávanú druhú generáciu bezdrôtových slúchadiel AirPods. Dizajn ostal, zlepšila sa výdrž na jedno nabitie pri hovoroch a k dispozícii je aj verzia s bezdrôtovým nabíjaním.
Ostatné novinky · 20.3. 14:00 · Apple neporušil tradíciu a aj tohtoročná júnová konferencia pre developerov sa bude konať v San Jose v McEnery Convention Center.
Ostatné novinky · 20.3. 11:00 · diskusia 2 · Google upozorňuje používateľov služby Google+, aby si do konca marca zálohovali svoj obsah, inak o dáta prídu.
Ostatné novinky · 20.3. 00:00 · Aktualizovaná verzia grafickej nadstavby od Oppo prináša niekoľko noviniek. Na prvý pohľad upúta redizajn prostredia, o zlepšenie výkonu sa postará Hyper Boost a pridané funkcie ocenia aj hráči.
Ostatné novinky · 19.3. 11:00 · diskusia 4 · S informáciou prišiel produktový riaditeľ Judd Heape. Tvrdí, že aktuálne nastolený trend zvyšovania megapixelov bude pokračovať. Okrem toho dodáva, že najnovší procesor Snapdragon 865 dostane podporu HDR10+.
Ostatné novinky · 18.3. 11:00 · HTC sa už niekoľko rokov nedarí vymaniť z červených čísel. No napriek tomu, že aj v poslednom kvartáli za uplynulý rok vykázal výrobca stratu, je výrazne nižšia než pred rokom.
Ostatné novinky · 16.3. 00:00 · diskusia 4 · Nová verzia operačného systému od Googlu má priniesť vylepšené rozpoznávanie tváre s podporou infračervenej kamery. V preview verzii sa objavilo aj nahrávanie obrazovky.
Ostatné novinky · 15.3. 18:00 · diskusia 2 · Novinky radu P30 od Huawei budú mať premiéru až o niekoľko dní, no už dnes výrobca láka na hodnotný darček k nákupu. Ak na niektorý z modelov napíšete recenziu, môžete získať aj Bluetooth reproduktor.
Ostatné novinky · 14.3. 18:00 · diskusia 16 · S príchodom Moto G4 pred tromi rokmi Lenovo ambiciózne vyhlásilo, že dostane dva veľké updaty systému. Nakoniec Lenovo, resp. Motorola sľub dodrží, no ten sa týka len radu G4.
Ostatné novinky · 14.3. 10:00 · Pripravovaný smartfón sa objavil na stránke amerického Samsungu. Svojim výkonom by mal vyniknúť v hrách. Špekuluje sa o silnej batérii, výsuvnej prednej kamere a čítačke odtlačkov v displeji.
Ostatné novinky · 13.3. 18:00 · diskusia 2 · Prvá webová stránka, ktorú by sme mohli prirovnať k tým dnešným, vznikla v marci 1989 v švajčiarskom CERN-e.
Ostatné novinky · 13.3. 11:00 · Messenger, Instagram a WhatsApp sa dočkajú určitej formy integrácie. Priateľov na rôznych platformách tak budete môcť osloviť z ľubovoľnej aplikácie. Mark Zuckerberg nám tiež sľubuje viac súkromia a bezpečnosti.
Ostatné novinky · 13.3. 00:00 · diskusia 4 · HTC pripravuje nový softvér aj pre takmer dvojročné zariadenie. Minuloročný rad Desire však vo zverejnenom zozname nespomína.
Ostatné novinky · 12.3. 18:00 · Autori Pokémon Go prinášajú prvý pohľad na novinku zo sveta Harryho Pottera. Dostanete sa do úlohy zamestnanca Ministerstva mágie, ktorý bude riešiť rôzne problémy. Nebudú chýbať kúzelné predmety ani zaklínadlá.
Ostatné novinky · 12.3. 14:00 · Očakáva sa, že uvidíme novinky nielen z hardvéru, ale aj softvéru. Premiéru by mohli mať nové tablety, ďalšia generácia bezdrôtových slúchadel AirPods a hovorí sa aj o uvedení nových služieb.
Ostatné novinky · 12.3. 12:00 · Viceprezident spoločnosti na sociálnej sieti Weibo prezradil, že Reno bude názov pre nový produktový rad. Pripravovaná novinka zrejme dostane Snapdragon 855 a fotoaparát s 10-násobným priblížením.
Ostatné novinky · 12.3. 00:00 · diskusia 2 · Výrobca chce zoom v novej vlajkovej lodi posunúť ešte ďalej. Hovorí sa o 5-násobnom optickom či dokonca 10-násobnom hybridnom priblížení. Vylepšenie naznačujú aj zverejnené propagačné materiály.
Ostatné novinky · 11.3. 17:00 · Nový smartfón kórejského výrobcu vydrží približne toľko, čo zvyšok konkurencie. Zamrzí ale nevymeniteľný USB-C konektor a ultrazvuková čítačka odtlačkov prstov, ktorá nefunguje s krycími sklami.
Ostatné novinky · 11.3. 11:00 · Pohľad na tabuľku piatich najväčších dodávateľov wearables za uplynulý rok hovorí jasne. Skokanom roka je Huawei, no stále mu predaje nestačia na to, aby sa stal lídrom.
Ostatné novinky · 10.3. 16:09 · Ako ma zase raz mobil, internet a šikovné apky odbremenili od starostí pri riešení problémov počas upršanej nedele.
Ostatné novinky · 10.3. 00:00 · Nová aktualizácia konzoly od Sony prináša po dlhom čase Remote Play aj na iOS zariadenia. Podpora je síce oficiálna, ale nezahŕňa hranie s ovládačom DualShock 4. Budete si musieť vystačiť s dotykovou plochou.
Ostatné novinky · 9.3. 19:57 · diskusia 18 · Možno ste ešte dnes nenavštívili náš Facebook, a tak vám unikol príspevok, v ktorom sme uverejnili fotografie čitateľa Mariana. Je na nich zhorený Huawei P20 Lite kupovaný na Slovensku.
Ostatné novinky · 9.3. 00:00 · Majitelia minuloročného 5,9'' androidu dostávajú v týchto dňoch na svoje zariadenia informáciu o dostupnosti nového softvéru.
Ostatné novinky · 8.3. 11:00 · Nový štandard vychádza zo známeho rozhrania Thunderbolt 3. Ponúkne rýchlosť 40 Gb/s, čo je dvojnásobok oproti aktuálnemu USB 3.2. Jeden kábel zvládne naraz napájať až dva 4K displeje.
Ostatné novinky · 8.3. 00:00 · diskusia 4 · O šesťpalcový android bez jediného hardvérového tlačidla, slotov alebo portov nebol dostatočný záujem a na začatie výroby sa nepodarilo vyzbierať dostatok finančných prostriedkov.
Ostatné novinky · 7.3. 17:00 · diskusia 2 · Aplikácie pre Android a iOS dostanú v krátkom čase aktualizácie. Po ich nainštalovaní · sa zmení názov aj ikona na domácej obrazovke.
Ostatné novinky · 7.3. 14:31 · Dnes máte poslednú možnosť získať k predobjednávke Galaxy S10 alebo Galaxy S10+ zadarmo nové bezdrôtové slúchadlá. (živé fotografie).
Ostatné novinky · 7.3. 12:00 · Spor medzi Huawei a americkou vládou sa vyostril. Spoločnosť podala na federálny súd žalobu, ktorou chce dosiahnuť rozhodnutie o protiústavnosti americkej legislatívy a trvalý súdny zákaz obchodných reštrikcií uvalených voči firme.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188