Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Operátori · 20.5. 00:00 · Huawei aj pomocou dcérskej značky Honor medzi zákazníkmi O2 jednoznačne boduje. V tabuľke nájdeme najmä cenovo dostupné dual SIM androidy.
Operátori · 17.5. 18:00 · V ponuke dotovaných zariadení Orangeu pribudli tri dual SIM androidy. Vyberie si nenáročný používateľ aj zákazník, ktorý hľadá nové technológie.
Operátori · 16.5. 18:00 · diskusia 8 · Štvorkári prekonali rekord v spotrebe roamingových dát z minuloročného augusta. Napriek tomu, že apríl nepatrí k dovolenkovým mesiacom, výrazne sa zvýšil počet dátujúcich zákazníkov v zahraničí aj počet prenesených dát.
Operátori · 15.5. 14:00 · Dnešným dňom začali platiť nové maximálne ceny volaní a SMS správ do krajín Európskej únie. Väčšina paušálov Telekomu spĺňala podmienky už skôr, štyrom produktom klesla cena za jednu SMS na polovicu.
Operátori · 14.5. 14:00 · Operátor ako ospravedlnenie za nedávny niekoľkohodinový výpadok počas pracovného dňa ponúka zákazníkom kompenzáciu.
Operátori · 12.5. 00:00 · V ponuke dotovaných zariadení pribudol pre fanúšikov véčkovej konštrukcie Alcatel 2053X, začiatočníci vo svete smartfónov sa môžu zoznamovať s androidom cez tohtoročný Alcatel 1X. Pre hráčov tu je nový Xbox One X bundle s inými hrami.
Operátori · 11.5. 00:00 · diskusia 10 · Nedávny výpadok v Telekome mnohých poriadne zaskočil. Niekoľkohodinová nedostupnosť dokáže znepríjemniť pracovný deň najmä firmám, ale aj bežnému zákazníkovi, ktorému skomplikuje komunikáciu s blízkymi. Dá sa na podobnú situáciu pripraviť?
Operátori · 9.5. 18:00 · Prvé tri mesiace tohto roka boli pre operátora úspešné. Výnosy udržal v čiernych číslach, zvýšil sa počet zákazníkov a v Bratislave uskutočnil významný test s Massive MIMO technológiou.
Operátori · 7.5. 18:00 · Rebríček najpredávanejších smartfónov za apríl je nudný. Nielen v top päťke, ale ani v celej desiatke nenájdeme iné značky než Samsung a Huawei.
Operátori · 6.5. 18:00 · diskusia 1 · Limitovaná akcia, pri ktorej operátor znížil pri vybraných paušáloch ÁNO jednorazovú platbu za zariadenie, platí do odvolania.
Operátori · 6.5. 12:00 · diskusia 3 · Operátor od dnešného dňa prináša službu Magio internet vzduchom v novej verzii. Vďaka nej budú môcť zákazníci využívať väčšie objemy dát a čerpať aj benefity v skupine Magenta 1.
Operátori · 6.5. 10:00 · diskusia 2 · Operátor na svojom Facebooku informoval o zvýšení objemu dát v dvoch paušáloch Sloboda. 1 GB dát navyše využijú zákazníci len na Slovensku.
Operátori · 5.5. 00:00 · diskusia 1 · K štyrom rôznym modelom Huawei vám operátor pribalí ďalšie zariadenie len za úvodnú platbu 2 eurá. Od mája majú navyše zákazníci O2 možnosť poistiť si nové zariadenie na jeden mesiac bezplatne.
Operátori · 3.5. 18:00 · diskusia 7 · Po dvoch rokoch pristúpilo O2 k ďalšiemu znižovaniu výšky bonusu na zariadenie. Všetky O2 Paušály teraz ponúkajú o 24 eur nižšiu zľavu z ceny kúpeného zariadenia.
Operátori · 2.5. 14:00 · diskusia 4 · Pokiaľ potrebujete jednorazovo viac dát, vhodným riešením môže byť denný balík, pretože si tak ušetríte svoje dáta z paušálu. Od mája za jeden z balíkov zaplatíte viac.
Operátori · 30.4. 11:00 · Orange zverejnil svoje výsledky hospodárenia za prvý tohtoročný kvartál. Medziročne rástol iba počet zákazníkov mobilných dátových služieb a pevného internetu.
Operátori · 27.4. 00:00 · diskusia 2 · Kto chce zažiť atmosféru hokejových majstrovstiev sveta a nemá vstupenky, môže skúsiť šťastie v Orangei. Stačí priniesť starý alebo nepotrebný mobil a ste v hre o dva lístky na finálový zápas a dva lístky na zápas o 3. miesto. Navyše hráte aj o Huawei P20.
Operátori · 26.4. 16:00 · Lite verzia tohtoročnej série Huawei P30 zatiaľ nebola pre slovenský trh oficiálne oznámená, no Orange už novinku zaradil do svojho portfólia dotovaných zariadení. Vieme tak ceny, za ktoré sa bude P30 Lite predávať.
Operátori · 26.4. 11:00 · diskusia 5 · Onedlho začnú v Európskej únii platiť nové telekomunikačné pravidlá, ktoré majú zákazníkom znížiť ceny volaní a SMS správ z domácej krajiny do členských štátov EÚ. Slovenskí operátori už väčšinou cenové podmienky spĺňajú.
Operátori · 20.4. 00:00 · Veľkonočné sviatky oslávil Telekom prísunom noviniek. Do ponuky zaradil ďalší dual SIM android, elektrobicykel vyššej kategórie aj dve akčné kamery. Zároveň spustil limitovanú akciu na Huawei P30.
Operátori · 18.4. 00:00 · Operátor obohatil ponuku fixného 4G internetu o nový program Home Basic 4G s rýchlosťou sťahovania dát do 15 Mbit/s a odosielanie do 1 Mbit/s.
Operátori · 17.4. 14:00 · Pred štartom letnej sezóny sprístupnila 4ka rýchly 4G/LTE roaming v ďalších partnerských sieťach európskych operátorov. Doteraz tam bolo dostupné maximálne 3G pripojenie.
Operátori · 17.4. 11:00 · diskusia 5 · Existujúce portfólio mobilných internetových programov nahrádza Orange od dnešného dňa novou ponukou s objemom až 55 GB dát. Celá rodina si všetky svoje dáta môže spojiť do jedného balíka a využívať ich tak na rôznych zariadeniach.
Operátori · 17.4. 00:00 · diskusia 6 · Pri uvedení nového portfólia paušálov ÁNO nemali zákazníci so starším produktom Happy možnosť prejsť nový na program, kým im neskončila viazanosť. Teraz sa situácia mení.
Operátori · 15.4. 14:00 · Okrem jedného Samsungu sa v päťke najpredávanejších smartfónov O2 nachádzajú len značky Huawei a Honor. Čínsky výrobca je pre ostatných silným konkurentom.
Operátori · 14.4. 00:00 · Víťaz sa síce nezmenil, Samsung Galaxy J6+ obhájil prvenstvo s veľkým odstupom, no zaradenie do ponuky Magenta 1 pomohlo k výbornému umiestneniu inému smartfónu.
Operátori · 10.4. 12:00 · Modrý operátor sa rozhodol pozitívne motivovať zákazníkov k zodpovednému používaniu mobilných zariadení počas šoférovania. Do kampame sa zapojil aj Sajfa, ktorý na problém poukázal sebe vlastným spôsobom.
Operátori · 10.4. 10:00 · diskusia 1 · Operátor počas prvého kvartálu výrazne navýšil počet certifikovaných zariadení, ktoré podporujú prenos hlasu cez 4G sieť. Aktuálne je VoLTE k dispozícii už pre 73 modelov od deviatich výrobcov.
Operátori · 9.4. 18:00 · O2 je jediným operátorom u nás, ktorý do svojej ponuky dotovaných zariadení pravidelne zaraďuje značku Xiaomi. Teraz si môžete k niektorému z paušálov, ale aj v hotovosti, kúpiť novinky radu Redmi 7.
Operátori · 9.4. 00:00 · diskusia 1 · Orange obohatil portfólio služieb o tri dátové balíky určených podnikateľom, ktorí musia svoje registračné pokladnice pripojiť na online systém Finančnej správy.
Operátori · 8.4. 14:00 · diskusia 2 · V marci nepribudla do ponuky žiadna pre zákazníkov atraktívna novinka, ktorá by premiešala poradie prvej päťky.
Operátori · 6.4. 00:00 · Počet dotovaných zariadení Telekomu sa rozrástol o lacné 5,7-palcové LG a elektrický bicykel Dema E-Carmen 28 7sp. Samsung Galaxy A50 je dostupný už aj v modrej farbe a Honor 8A si kúpite i k mobilnému internetu.
Operátori · 2.4. 16:00 · Od 1. apríla odštartovalo 3-mesačné obdobie, počas ktorého musia podnikatelia pripojiť registračné pokladnice na online systém Finančnej správy. Telekom ponúka riešenie.
Operátori · 2.4. 00:00 · Výber zariadení k paušálom ÁNO sa rozrástol o nové a lákavé kúsky. Nechýba top model so 48 Mpix fotoaparátom vo výraznej červenej farbe ani lacné androidy. Všetky štyri novinky sú v dual SIM verzii.
Operátori · 1.4. 14:00 · Ponuka dotovaných zariadení Orangeu sa rozrástla o ďalšie cenovo dostupné novinky. Fanúšikov dual SIM verzií poteší, že aj u oranžového operátora majú všetky tri androidy sloty na dve SIM karty.
Operátori · 29.3. 00:00 · Od začiatku apríla operátor prinesie vynovenú ponuku dátových balíčkov k paušálom ÁNO. Niektorým klesne cena, pribudne balík s menším objemom pri viazanosti a akciová cena na dáta bude dostupná aj pre viazaných zákazníkov.
Operátori · 28.3. 16:00 · Už zajtra štartuje oficiálny predaj nových top modelov Huawei série P30. Kto stihne predobjednávku, môže získať inteligentné hodinky Huawei Watch GT ako darček.
Operátori · 28.3. 00:00 · diskusia 2 · Koncom roka spustil Orange ako prvý operátor na Slovensku podporu pre eSIM. Aj keď chýbala oficiálna certifikácia Applu, zákazníci mohli výhody elektronickej SIM karty využívať v hodinkách Samsung Galaxy Watch a nových iPhonoch.
Operátori · 27.3. 11:00 · diskusia 8 · Predplatená karta Šikovná Prima zmizla z ponuky operátora, nahradil ju nový produkt Prima Go. Ponúka rovnaké ceny za hovory do všetkých sietí a dátové balíky od jedného eura.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188