Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

K nákupu Huawei série P30 získate zadarmo hodinky Watch GT

· · Diskusia
Novinky radu P30 od Huawei budú mať premiéru až o niekoľko dní, no už dnes výrobca láka na hodnotný darček k nákupu. Ak na niektorý z modelov napíšete recenziu, môžete získať aj Bluetooth reproduktor.

Huawei P30 a P30 Pro spoznáme 26. marca na parížskej tlačovej konferencii. Nebude tam chýbať ani zástupca našej redakcie, a tak sa môžete tešiť na živé fotografie a video priamo z oficiálneho uvedenia.

Výrobca na svojom Facebooku láka na darček k nákupu. Kto si v čase od 26. 3. do 2. 4. 2019 objedná cez web consumer.huawei.com/cz niektorý z telefónov radu Huawei P30, získa ako darček inteligentné hodinky Huawei Watch GT. Kompletnú recenziu smart hodiniek s výbornou výdržou na jedno nabitie si môžete prečítať v našej recenzii Huawei Watch GT (46F) - týždňová výdrž bez vážnych kompromisov.

Huawei P30 darček

Okrem hodnotného darečeka získa zákazník k novinkám aj 90-dňovú záruku na poškodenie displeja a zadného krytu. Na využitie záruky je potrebné telefón registrovať cez mobilnú aplikáciu HiCare.

Chcete ďalší darček? Stačí do 14. apríla 2019 napísať recenziu na niektorú z noviniek série P30 a dostanete prenosný Bluetooth reproduktor Huawei CM51. Odporúčaná cena zariadenia je 49 eur.

Huawei CM51

Šikovný reproduktor má pekný dizajn, integrované pútko na zavesenie a odolá ošplechnutiu vodou. Naše skúsenosti s ním sa dočítate v článku Huawei CM51 - vkusný okrúhliak dnu aj von. Ponuka je obmedzená na prvých 30 zákazníkov.

Podrobné podmienky všetkých promo akcií týkajúcich sa uvedenia smartfónov radu Huawei P30, sa dočítate na stránke shop.huawei.com.

Zdroj: facebook.com/HuaweiMobileCZSK

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188