Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Samsung Galaxy S10+

· · Diskusia
Novinka série Galaxy S10 patrí medzi to najlepšie, čo si dnes môžete kúpiť. Vo videorecenzii sa o 6,4'' dual SIM androide dozviete všetko podstatné, čo kolega Richard za takmer dva týždne používania zistil.

Textovú recenziu top modelu ste si už na našom webe mohli prečítať, hľadajte ju pod názvom Samsung Galaxy S10+ - pár krokov vpred, ani jeden späť.

Napriek veľkému 6,4-palcovému displeju ponúka kompaktné rozmery a ani 175-gramová hmotnosť nepatrí medzi závratné hodnoty. Pri keramickej verzii sa ale pripravte na takmer 200-gramové telo.

Samsung Galaxy S10+

Telefón odomknete tvárou, vzorom alebo čítačkou odtlačkov integrovanou do displeja. A konečne sa displej po zodvihnutí telefónu rozsvieti. Nad Androidom 9 beží nová grafická nadstavba One UI, ktorá ponúka množstvo nápadov a prispôsobení, a je vytvorená pre používanie na veľkých displejoch.

Samsung Galaxy S10+

Pamäťové verzie sú v troch variantoch, najvyšší 1 TB model ocenia najmä nároční používatelia, ktorí veľa fotia a nahrávajú videá v 4K rozlíšení. Fototaparáty v top modeloch Samsungu už tradične patria k najlepším a Galaxy S10+ ponúka hneď päť objektívov, vrátane širokouhlého. O ich kvalite sa môžete presvedčiť v článku Takto fotí Samsung Galaxy S10+.

Medzi novinky patrí bezdrôtové reverzné nabíjanie. Položením na chrbát telefónu takto nabijete napríklad aj hodinky Galaxy Watch či slúchadlá Galaxy Buds. Oceňujeme, že výrobca nezabudol na 3,5 mm jack. Nosenie redukcie môže byť pre niekoho otravné, nie každý je fanúšikom Bluetooth slúchadiel. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188