Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Oppo pripravuje nový produktový rad Reno

· · Diskusia
Viceprezident spoločnosti na sociálnej sieti Weibo prezradil, že Reno bude názov pre nový produktový rad. Pripravovaná novinka zrejme dostane Snapdragon 855 a fotoaparát s 10-násobným priblížením.

Ako Brian Shen uviedol, nepôjde o novú značku, ale o sériu produktov označených názvom Reno. Predstavené logo má hravý, pestrofarebný dizajn, čo by mohlo naznačovať zameranie na mladých používateľov.

Oppo Reno

Prvý smartfón novej série má mať preméru na domácom trhu v apríli. Na svojej stránke viceprezident spoločnosti Brian Shen spomína zatiaľ nepredstavený smartfón, ktorý má prísť s čipsetom Snapdragon 855, 4065 mAh batériou a 10-násobným zoomom. Nová technológia mala premiéru na tohtoročnom MWC v Barcelone.

Či sa uvedené parametre vzťahujú na novinku radu Reno nepsresnil, no je to pravdepodobné. Viac podrobností o výbave sme sa zatiaľ oficiálne nedozvedeli. V počte dodaných kusov na trh je ale Oppo veľmi ambiciózne. Vraj bude na sklade viac než milión zariadení.

Zdroj: weibo.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188