Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus hľadá medzi fanúšikmi nápady na zlepšenie softvéru

· · Diskusia
Aj v našich diskusiách sa nájdu večne nespokojní používatelia, ktorí kritizujú rôzne funkcie operačných systémov. Viete navrhnúť lepšie riešenia? Skúste súťaž s OnePlus.

OnePlus na svojom Twitter účte a webovej stránke vyzýva používateľov, aby navrhli novú užitočnú funkciu, ktorá im systéme Oxygen OS chýba. Pokiaľ máte skvelý nápad, ktorý by dokázal platformu vylepšiť, nenechávajte si ho pre seba.

OnePýzvalus v

Výrobca si váži komunity fanúšikov a ponúka zapojenie do tvorby systému. Ak máte nejakú vysnenú funkciu, ktorá v systéme absentuje, podeľte sa o svoj nápad na stránke forums.oneplus.com/forums/tech-talk. Stihnúť to musíte do 22. februára.

Váš návrh preskúmajú tvorcovia systému. Víťazný bude vyhlásený v marci a implementovaný do Oxygen OS. Víťaz dostane VIP pozvánku vrátane letenky na špeciálnu udalosť. Na fóre nájdete už množstvo zverejnených návrhov. Môžete tak zistiť, či vás niekto s vašim nápadom nepredbehol.

Zdroj: forums.oneplus.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188