Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor 8X prichádza v novej farbe Phantom Blue

· · Diskusia
Dual SIM android s veľkým 6,5'' displejom, slušným hardvérom a dostupnou cenovkou má u zákazníkov úspech. Výrobca sa pochváli výborným predajom a do portfólia pridal atraktívnu farebnú verziu.

Honor 8X mal na čínskom trhu premiéru začiatkom septrembra minulého roka a už štyri mesiace od uvedenia hlási výrobca viac než štyri milióny predaných kusov. Na Slovensku sa začal predávať v polovici októbra.

O tom, že zákazníkov tento cenovo dostupný android naozaj zaujal, svedčia aj reakcie našich čitateľov v diskusii pod článkami, kde je Honor 8X medzi často odporúčanými smartfónmi pri rôznych dilemách.

Honor 8X Phantom Blue

K trom doterajším farbám - elegantnej čiernej, sýto modrej a výraznej červenej onedlho pribudne na vybraných trhoch elegantné prevedenie Phantom Blue. Modrá farba pri dopade svetla prechádza do fialových odtieňov. Aj keď sa zatiaľ predaj novej farby na Slovensku neplánuje, v budúcnosti môže výrobca svoj pôvodný názor zmeniť. Už viackrát prekvapil.

Honor 8X ponúka natiahnutý 6,5-palcový Full HD+ displej, čipset Kirin 710, 4 GB RAM, až 128 GB úložisko a duálny 20 Mpix fotoaparát. Poteší 3750 mAh batériou a trojicou slotov: dva sú pre nanoSIM a samostatný pre microSD. Vložením pamäťovky tak neprídete o dual SIM funkciu.

Kompletné špecifikácie si môžete prečítať v základnom infe. Vyšší pamäťový variant sa na Slovensku predáva za približne 309 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188