Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Smart TV budú podporovať iTunes a AirPlay 2

· · Diskusia
Nákup malého ale šikovného zariadenia Apple TV kvôli zobrazovaniu obsahu iPhonu na obrazovke televízora alebo streamovaniu filmov z iTunes, už nebude pre majiteľov inteligentných TV Samsungu dávať veľký zmysel.

Dvaja velkí rivali Apple a Samsung sa dohodli na spolupráci. Americký výrobca umožní na vybraných modeloch televízorov Samsungu prístup do iTunes.

Samsung iTunes

Okrem toho, že si budú môcť zákazníci so Smart TV pozrieť filmy a videá dostupné v iTunes na svojich televízoroch bez nutnosti pripojenia Apple TV, pomocou funkcie AirPlay 2 si zobrazia na veľkej obrazovke aj multimediálny obsah z iPhonov alebo iPadov.

Výhody spolupráce dvoch veľkých firiem budú môcť zákazníci využívať na Smart TV uvedených do predaja na jar 2019 a na vybraných modeloch televízorov z roku 2018 po aktualizácii softvéru.

Samsung iTunes

Služba iTunes bude dostupná vo viac než sto krajinách sveta, AirPlay 2 bude k dispozícii v takmer dvoch stovkách krajín.

Budete mať tak prístup k svojej knižnici iTunes a nebude chýbať možnosť si filmy (aj v 4K HDR) zakúpiť alebo vypožičať.

Zdroj: news.samsung.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188