Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei P Smart 2019 na Slovensku

· · Diskusia
Vylepšený nástupca cenovo dostupného dual SIM androidu prichádza v elegantnom farebnom prevedení, so 6,21'' Full HD+ displejom a novým Androidom 9 s nadstavbou EMUI 9.0.

Od svojho predchodcu sa Huawei P Smart (2019) líši nielen dizajnom, ale aj výkonnejším procesorom Kirin 710, väčším 6,21-palcovým displejom s Full HD+ rozlíšením, vyššou 64 GB kapacitou pamäte a silnejšou batériou. Fotoaparátom pribudla podpora umelej inteligencie.

Huawei P smart (2019)

Zadný fotoaparát tvorí hlavný 13 Mpix snímač s clonovým číslom f/1.8 a pomocný s 2 Mpix rozlíšením, ktorý poslúži na rozostrenie pozadia. Predná 8 Mpix kamera sa ukrýva v malom výreze displeja a ponúka svetelnosť f/2.0. Nechýba portrétový ani skrášľovací režim. Okrem čítačky odtlačkov vzadu odomknete telefón aj funkciou rozpoznávania tváre.

Huawei P smart (2019)

Na tele smartfónu nechýba 3,5 mm jack, 3400 mAh batériu nabijete cez starší microUSB konektor. Kompletné informácie o hardvérovej výbave nájdete v tradičnom základnom infe.

Huawei P Smart 2019 je vo vybraných obchodoch dostupný za odporúčanú cenu 249 eur. Na výber sú dve farebné verzie: Midnight Black a Aurora Blue. Od februára pribudne novinka aj v ponuke operátorov Orange a O2.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188