Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Nokia 9 PureView na produktovom videu?

· · Diskusia
Možno už o niekoľko týždňov konečne spoznáme najdlhšie očakávaný smartfón vôbec. Na internete sa objavilo promo video, ktoré prezrádza najhlavnejšie parametre a potvrdzuje dizajn.

O údajne pripravovanom high-ende konzorcia HMD Global sa na internete špekuluje už od príchodu Nokie 8 v roku 2017. Optimisti verili v uvedenie Nokie 9 na minuloročnej výstave CES 2018, no neobjavila sa ani na barcelonskom MWC ani počas rôznych minuloročných akcií.

Nokia 9
obr: nokiapoweruser.com

Najskôr sa v súvislosti s pripravovanou novinkou, ktorá má byť výkonným fotomobilom, hovorilo o štvorici fotoaparátov vzadu, neskôr sa počet ustálil na číslovke päť. Prvé rendery s objektívmi fotoaparátov usporiadanými v tvare kvetiny vyvolávali pobavenie a málokto uveril, že tak naozaj môže Nokia 9 vyzerať.

Postupom času s pribúdajúcimi novými špekuláciami, dohadmi a fotografiami zadných krytov pre Nokiu 9, sa dizajn zadnej steny stal dôveryhodnejším. Posledné zverejnené video, ktoré vyzerá ako produktové, potvrdzuje očakávaný vzhľad i výbavu.

Novinka by mala byť zaradená do programu Android One, ponúknuť 5,99-palcový PureDisplay s podporou HDR10, Snapdragon 845, 6 GB operačnú pamäť RAM, 128 GB úložisko, čítačku odtlačkov integrovanú do displeja a optiku Zeiss.

Zdroj: mysmartprice.com, nokiapoweruser.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188