Telekom spustil týždeň zliav. Ušetriť môžete až 100 eur

Operátor odštartoval vlastný Black Fiday, ktorý potrvá do pondelka 26. novembra. Zľavy sa týkajú vybraných zariadení, nechýbajú top modely Applu, Sony, Huawei či Samsungu.

Až do budúceho pondelka (alebo do vypredania zásob) môžete pri nákupe nového smartfónu ušetriť až 100 eur. Akcia je dostupná iba v e-shope Telekomu, na predajni nebudete úspešní.

Zľavu vo výške 50 € alebo 100 € získate pri predĺžení alebo aktivácii nového paušálu. Akciu môžete využiť aj v príde, že chcete prejsť z Easy karty na paušál Áno alebo pri prenose čísla. Suma vám primárne zníži úvodný poplatok. V prípade, že zľava je vyššia než prvotný poplatok za zariadenie, uplatní sa na mesačné príplatky k paušálu.

Napríklad pri kúpe Samsungu Galaxy S9 k paušálu ÁNO L sa uplatní zľava 100 eur priamo na prvotný poplatok a zníži sa z 279 € na 179 €. Pri ÁNO XXL sa však uplatní priamo na mesačné poplatky, lebo prvotný je len 29 €. Prvých päť mesiacov tak namiesto 17 € nebudete platiť nič, šiesty mesiac zaplatíte 2 € a štandardnú sumu až od siedmeho mesiaca.

Samsung Galaxy A7

Ponuka telefónov pre Black Friday:

- Apple iPhone Xr 128 GB Black

- Apple iPhone Xs Max 256 GB Space Grey

- Huawei Mate 20 lite

- Huawei Mate 20 Pro

- Huawei P20 Pro 128 GB Twilight

- Motorola Moto G6 Play (Fine Gold, Deep Indigo)

- Samsung Galaxy A6

- Samsung Galaxy A7 - novinka bude dostupná od stredy

- Samsung Galaxy A8 2018

- Samsung Galaxy J5 2017

- Samsung Galaxy S9 (Black, Purple)

- Samsung Galaxy S9+

- Sony Xperia XZ3

Ponuka ďalších zariadení pre Black Friday:

- Xbox One X + 2 hry s podporou 4K

- Xiaomi Mi Scooter 2

- Ninebot od Segway KickScooter ES2

Zdroj: operátor