K Honoru Play dostanete darčekový balíček

Pri kúpe 6,3'' dual SIM androidu z oficiálnej distribúcie k nemu dostanete balíček, ktorý obsahuje náhlavné slúchadlá, fľašu na vodu a držiak na telefón s 360° rotáciou.

Honor Play prišiel na Slovensko koncom augusta a pri jeho uvedení výrobca zdôrazňoval, že je určený mladým používateľom, ktorí radi hrajú na mobile hry.

Telefón k tomu predurčuje veľký natiahnutý 6,3-palcový Full HD+ displej a výkonný čipset Kirin 970 s technológiou GPU Turbo, ktorá pomôže zariadeniu zvládať aj tie graficky najnáročnejšie hry.

Vibrovanie na displeji počas hrania hier má pripomínať vibrácie na herných ovládačoch a nechýbajú ani 3D zvukové efekty. Na tele smartfónu sa nachádza 3,5 mm jack s podporou 7,1-kanálového zvuku a vibrovanie sprevádza aj prehrávanie hudby.

K Honoru Play s cenovkou 329 eur teraz dostane darčekový balíček. Obsahuje náhlavné slúchadlá s 3,5 mm jackom, fľašu na vodu a držiak na telefón. Viac podrobností o obsahu balíčka a funkciách slúchadiel sme sa nedozvedeli. Rovnaký balíček bol nedávno dostupný k Honoru 10.

Všetko dôležité o hardvérovej výbave sa dočítate v našom tradičnom základnom infe a čoskoro sa môžete tešiť na komplexnú recenziu.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia k článku:

Nightmare 01.10.2018 - 23:48

##+91=8094945424 Love Problem Solution Baba ji pune

Dávid02.10.2018 - 01:05 Trvalý odkaz

Co špeciálne na hry majú tieto herné mobily okrem tých kritiov z ventilátorovým chladičom takého, že sa nazývajú herné? :) čo také ? Vydržia napríklad na jedno nabitie aspoň 10hod na 3D hry nie tak oničom nič obyčajný mobil

Celá diskusia 5 príspevkov