Telekom Easy: pri prenose získate 2,5 GB dát a 25 % bonus za tri dobitia

Obľúbený benefit 100 % bonus za prvé dobitie, ktorý získal zákazník pri prenose čísla od konkurencie, bol začiatkom mája zrušený. Nahradila ho iná odmena.

Naši čiatelia nás upozornili na zmenu v poskytovaní bonusu za prvé dobitie predplatenej karty Easy pri prenose čísla do Telekomu. Dvojnásobný kredit už zákazník nezíska, ale operátor ponúka iný benefit.

Pokiaľ si zákazník prenesie číslo na predplatenú kartu Easy, získa pri prvom dobití 25 % bonusový kredit a balík VŽDY 2 GIGA s 2,5 GB dát zadarmo. 25 % bonus dostane aj pri druhom a treťom dobití kreditu. Pri prvom hovore sa zákazníkovi okrem toho navýši bonusový kredit o tri eurá.

Dátový balík platí 30 dní a automaticky sa obnovuje. Dá sa kedykoľvek deaktovovať zaslaním SMS na skrátené číslo 12330 v tvare 2GIGA VYP. Bežná cena 2 GB balíčka je 8 eur, po vyčerpaní môže zákazník surfovať spomalenou rýchlosťou 64 kbps, alebo si dokúpiť dáta (500 MB za 1 €, najviac štyri razy).

Pri všetkých balíkoch GIGA platí, že nevyčerpané dáta sa dajú prenášať do ďalšieho mesiaca a platia aj v EÚ roamingu.

Kto si nechce míňať dáta na multimédiá, ako je hudba a videá z bežného balíka, môže si aktivovať službu StreamOn za 1 euro na deň. V ňom získa prenosy audia a videa zo skupiny podporovaných mobilných aplikácií bez ďalších poplatkov a navyše aj 200 MB voľných dát na ďalšie využitie.

Za minútu hovoru za platíte na Easy 0,09 €, za 1 SMS 0,06 €, maximálne však 50 centov za deň. Ak dosiehnete hranicu 50 centov za volania a SMS do jednej z mobilných sietí na Slovensku, v ten deň už viac za hovory a správy do tejto siete nezaplatíte.

Za čitateľské tipy ďakujeme.

Zdroj: telekom.sk

Diskusia k článku:

Brano 10.05.2018 - 15:37

aby sa tato Telekom hlupost aj oplatila museli by davat ako tesco dvojnasobok kreditu pri kazdom dobiti - vtedy by tie ceny boli celkom akceptovatelne :)

kentaur10010.05.2018 - 16:23 Trvalý odkaz

A zase komplikovanejsie a hlavne drahsie... takze myslim, ze uplne nezaujimava ponuka.

brain11.05.2018 - 09:04 Trvalý odkaz

Easy data v roamingu sa daju pouzit, ale len 250MB za 1 mesiac. Easy pokial chce byt konkurencieschopna mala by zmenit tie svoje nezmyselne akcie. Ja osobne som za univerzalne vyuzitie za prijatelnejsie ceny.

Celá diskusia 20 príspevkov