Takto fotí Honor 6A

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Honor 6A s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 13 Mpix (4:3), LED blesk, AF, video Full HD (30 fps), clona f/2.2

Predný fotoaparát: 5 Mpix (4:3), video Full HD (30 fps), clona f/2.2

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: Honor 6A.

Krátky komentár:

Lacný smartfón, ktorého fotoaparát spustíte dvojitým stlačením hlasitosti nadol (ale len, keď je zhasnutý displej). Poteší vás tiež dobrou čitateľnosťou displeja na priamom slnku. To sa pri fotografovaní vonku celkom zíde. Ani prostrediu nemám veľmi čo vyčítať. Fotografie zodpovedajú cenovej kategórii, možno aj trochu prevyšujú moje očakávania. Video je mizerné, zvuk sa nedá počúvať. Samozrejme, názor naň si môžete spraviť sami - natočené videá nájdete, ako vždy, pod skúšobnými fotografiami.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia, skúmať detaily a analyzovať EXIF.

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu