Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
O našej vašej stránke
Fony.sk: Telefóny nás bavia.

Telefóny, najmä tie mobilné, sú našim koníčkom už mnoho rokov. Preto sme v apríli 2005 vytvorili internetový server, ktorý sa im venuje naplno. Aktuálne tu nájdete novinky a recenzie zo sveta bežných mobiných telefónov i smartfónov, tabletov a rôzneho príslušenstva k nim.
Etický kódex Fony.sk
Redaktor Fony.sk neprijme žiadny telefón ako dar. Prijať ho môže len na dlhodobé testovanie (najviac 60 dní), a potom ho musí buď vrátiť, alebo posunúť ďalšiemu redaktorovi, do súťaže či na dobročinné účely. Pri dlhodobom používaní (30 - 60 dní) je podmienkou napísanie skúseností s týmto prístrojom na Fony.sk. Zámerom tohto pravidla je nielen vyvrátiť podozrenia o podplácaní redaktorov formou takýchto cenných darov, ale aj podporiť spoznávanie širšieho spektra telefónov rôznych značiek. O to by malo ísť redaktorovi predovšetkým. Ak chce redaktor Fony.sk nejaký telefón vlastniť, musí si ho skrátka kúpiť rovnako, ako to robia naši čitatelia. To nám pripomenie, aké je to o telefóne nielen písať, ale sa preň aj reálne rozhodovať a zaplatiť zaň skutočné peniaze.
Autorské práva
Akékoľvek použitie informácií alebo textov zo servera Fony.sk, napríklad šírenie jeho kópií, preformulovania, prekladu či zaradenie do iného diela v akejkoľvek podobe a bez súhlasu vydavateľa je zakázané. Nevyžiadané, nami prijaté príspevky späť nevraciame. Zaslaním príspevku na našu elektronickú adresu jeho autor udeľuje súhlas pre jeho uverejnenie a súčasne tým dáva súhlas na zákaz publikovania rovnakého článku v inom médiu počas nasledujúcich dvoch rokov (ak sa nedohodneme inak). Za obsah jednotlivých príspevkov zodpovedajú ich autori. Autor článku má právo na jeho korektúru kedykoľvek pred zverejnením a opravu chýb aj po zverejnení príspevku. Redakcia si vyhradzuje právo zasahovať do diskusií pod článkami a v diskusnom fóre, a to najmä z dôvodu porušovania zákona či znižovania úrovne danej diskusie.
Reklama
Otázky a ponuky ohľadom reklamy posielajte, prosím, buď pomocou formulára v pravej časti tejto stránky, alebo e-mailom na adresu v typickom tvare: riso(a)fony(.)sk. Náš reklamný priestor je kvôli efektivite reklamy pomerne obmedzený. Ponúkame vám aj tvorbu bannerov a spoluprácu pri vytváraní reklamnej kampane.

Cenník:

Stiahnuť PDF (2/2/2016 - 294.31 kB)

MEDIAKIT:

Stiahnuť PDF (2/2/2016 - 711.4 kB)
Redakcia
ikona
Richard Hombauer riso@fony
šéfredaktor Fony.sk ktorý sa telefónmi profesionálne zaoberá už niekoľko rokov. Tento server je jeho hlavnou pracovnou činnosťou.
ikona
Lenka Ivančíková lenka@fony
zástupkyňa šéfredaktora Fony.sk ktorá sa venuje najmä novinkám zo sveta mobilných telefónov.
ikona
Matúš Riško matus@fony
externý redaktor Fony.sk ktorý sa venuje najmä recenziám mobilných telefónov.
ikona
Matej Krajčovič matej@fony
externý redaktor Fony.sk ktorý sa venuje najmä novinkám zo sveta mobilných telefónov.
ikona
Martin Hombauer martin@fony
programátor Fony.sk ktorému zvyšok tímu vďačí za svoje uplatnenie.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Tvoje meno:

Tvoj e-mail:

Tvoj odkaz / tip na novinku:
Adresa firmy
Internet.sk
Borská 6
Bratislava-Karlova Ves 841 04
IČO: 47 709 537
 
Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188