ZTE Nova (V6500)

  • Me_Gusta 12.09.2012 - 09:54

    ZTE by malo začať vyrábať viac "použiteľné" telefóny, pretože toto je holý nezmysel. Androidu 2.3 dať 256MB RAM a 800mhz procesor pfúúú ... 110€ by som za také trápenie nedal

  • funboy12.09.2012 - 10:04 Trvalý odkaz

    je to dual, ale zase nemá autofókus tak neviem, možno galaxi kúpi, v kombinácii s EASY a FanFónom to bude neprekonaťeľné :-)

    tomas112.09.2012 - 17:27 Trvalý odkaz

    Me Gusta neviem co ocakavas za 110 eur... ked bol aktualny android 2.3 vela zariadeni malo taketo parametre.
    Vtedy nikoho nenapadlo cpat do mobilov stvorjadra.

    Me_Gusta12.09.2012 - 18:46 Trvalý odkaz

    Ved práve! pred 2-3 rokmi to tak bolo a ja som mal HTC Wildfire a bol to boj... a to som mal lepšie parametre ako tento mobil. O jadrá mi nejde haha ale 800mhz je málo, pretože mám dlhodobejšie skúsenosti so ZTE Blade ktorý má tiež 800mhz procesor a to zasekávanie a spomalené VŠETKO je hrôza + 256MB RAM ktorý má tento fón je vražedná kombinácia :)
    Nuž určite si tento telefón nájde ludí ktorí si ho kupia a budú spokojní, ale ludia ktorí chcú mobil na viac ako len SMS a telefonovanie a nejakú ľahkú app. by z tohto telefónu zošaleli :D

    Livia28.02.2013 - 22:06 Trvalý odkaz

    Mam tento telefon.. neodporučam... katastrofa.. sam sa mi vypina a zapina ako sa mu len zachce, nefunguje dotyk len tak sam od seba.. a to mi možno raž spadoll a to z 10 cm vyšky? nedá sa mi dovolať, aj keď ho mam zapnuty. sam ssa vam vymažu fotky.. dokonca mi neviem akym zazrakom zaviril pamatovu kartu.. a to ho mám iba 1 mesiac a mam chuť ho hodiť o zem.. radšej si kupte htc wildfire s a priplatite si ako si kupiť takyto šrot.. foťak je uplne zly.. a ak si stiahnete viac ako 5 applikacii,nenormalne seka... neodporučam!!

    klaudia03.06.2013 - 20:54 Trvalý odkaz

    Ja ho mám ... dala by som ho aj zadarmo niekomu .. á poprosím vás neviete mi poradiť? Bo som si dala vzor a môj brat mi tam dal veľa pokusov a teraz to odo mňa chce e-mail a heslo ale ja som oba zabudla a neviem či sa to dá odblokovať ... Prosím poradte mi!

    marek04.06.2013 - 11:19 Trvalý odkaz

    Zadarmo nech aj roztrhá :D to blokovanie sa da najlahsie obist asi hard resetom.

    Lívia11.03.2014 - 21:07 Trvalý odkaz

    Ach bože.. myslim že zatial najhorši model od "značky" ZTE + činske znaky...ľudia radšej si priplaťťe a spokojnosť s iným mobilom sa nedá porovnať.. ale pre nenáročnú osobu ktorá chce iba volať, myslím asi tiež nestačí, pretože aj napriek tomu že máte zapntý telefón tak sa často stáva týmto telefónom že volajúci sa nevie dovolať z dôvidu nedostupnosti, čož pravda není pretože telefon zapnuty Je... :)