19.1.2011
ale je rozdiel kupovat a predavat cez ebay, kde mas garanciu vratenia penazi a kupovat to na slovensko cez inzerat, kde zaruku nemas ziadnu....

neviem ako niekto moze zaplatit vopred, ked dotycneho ani nepozna a este k tomu komunikuje len cez sms... ked niekto chce nieco predat a nezdviha telefon, tak to uz je na zamyslenie....

ked nieco predavam, tak vzdy uvediem odkial som, a kedze ma predaj vacsinou nesuri, tak si kludne pockam kym to niekto kupi z blizkeho okolia alebo si po to pride, ked ma cestu okolo
--
Oneplus 6 Silk White
19.1.2011
Vidis, vsetko by bolo v poriadku keby sa mal za predavajuceho kto zarucit, ale skus spustit na slovensku taky krasny aukcny portal ako ebay. Nik by tam ani nepachol, ved tam sa plati za kazdy pridany inzerat a treba platit vopred, kazdy by sa ti nato ... radsej bazos a podobne ... Aukro drzi tiez len dobierkovy system .... Raz darmo, ked ludia nemaju peniaze ...
n/a
19.1.2011
nie je najmensi problem ist ako Slovak na ebay a vyuzivat ten. Tak to robim ja a v zivote som nepocitil potrebu ist na aukro/bazos atd pretoze oni nic negarantuju.

To iste sa mi stalo ako tebe, ze mi dosli aj peniaze aj tovar, peniaze som samozrejme obratom vratil.
19.1.2011
Nebol by problem pre slovakov pouzivat ebay len na vnutrostatne predavanie, myslim ze sa tam da vyhladavat podla statov. Problem je, ze na slovenskych inzertnych portaloch je niekolkonasobne viac slovakov ako na ebayi. Keby mal ebay slovenske rozhranie a zopar ludi na slovenskej podpore, mozno by sa to lepsie rozbehlo. Tiez velmi pohodlnu formu platby - paypal by zacalo vyuzivat viac ludi.

Inak co sa tyka mojho pribehu, po vrateni penazi som sa rozhodol pre kupu noveho fonu z internetoveho obchodu, pre mna istejsie. Teraz v piatok mam kupit mobil na inzerat,tentokrat osobne. Istota nadovsetko...
16.8.2011
ludia mam taky pocit ze na mimibazare ma nejaka podvodnicka inzerat na notebook.nic tam nema konkretne pisane .je to take divne.mozno som naivna ale po skusenostiach s tou schwarcovou tak nejak som opatrna a mam pocit ci to nieje ona. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11071022&tab=0
17.8.2011
Preco? Neni nic divne na tom inzrate, iba ak by chcela peniaze vopred a na ucet
--
ajFon a aj nefon..a tak...
17.8.2011
Mne sa na tom inzerate tiez nezda nic cudne. A ked si pozries, kolko veci uz predavala, tak zistis, ze by mala byt doveryhodna. Ale samozrejme, ze je to len moj pocit :).
20.2.2013
Windows Opera
No tak ja som dalsi blbec co naletel p. Schwarcovej, nejako mna nenapadlo si toto cislo uctu preverit 2655843155/0200 tak som poslal zalohu 65euro za Galaxy Ace 2 a dalsi scenar poznate.
23.7.2013
Apple Mozilla
Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o pomoc. ''Pošťastilo'' sa mi naraziť na slečnu Zuzanu Schwarcovú. Zháňam o nej všetky dostupné informácie o tejto osobe a budem veľmi vďačný každému kto by mi vedel v tejto veci pomôcť. Vopred Vám všetkým ďakujem.
1.8.2013
Windows Opera
Len koli tomuto vlaknu sa tu registrujem :D
Mam podobny problem spomenuta pani ma odrbala a poslal som jej predom pol za telefon teda 65.

Trosku som sa pohral a banka mi dala spatny kontakt na nu.

OBČIANSKE ZDRUŽENIE VAŠA OBEC
ZUZANA SCHWARCOVÁ

J. FRANCISCIHO 3/1, PRIEVIDZA 1 SK 97101

Takze budem to dalej riesit, len neviem ci u policii pochodim lebo skoda je len 65€ a to je tusim len priestupok nie trestny cin. Ine by to bolo keby nas bolo viac a spolu bys me to nahlasili.

Inak prave kolega mi dal vediet ze spominana pani ma dlh na poistnom viac nez 4000€
6.8.2013
Windows Chrome
aj mna podviedla ako postupujete? ja idem na policiu zajtra...
6.8.2013
Windows Opera
daj vediet co ako
ja som jej poslal maila, mam inu robotu ked do konca tyznda nepridu love budem postupovat cez policiu
6.8.2013
Windows Chrome
ja som jej napisala ze ak mi dnes do polnoci nenabehnu peniaze (tiez ma vub ucet) tak rano idem, snad ma policajti nevysmeju
7.8.2013
Windows Opera
No myslim, ze to tu aj bolo povedane, ked nie napisem.
Neviem ako tebe ale mne "dlzi" 65€ co nie je trestny cin ale iba priestupok. Preto neviem ako sa policia zachova. Ked pojdes daj vediet ako. Ked sa k tomu postavi negativne lebo ide len o priestupok bude sa treba spojit a riesit spolu. Trestny cin je od sumy 266€ cize k mojmu treba este 201€
26.8.2013
Android Android
Ahojte aj ja som dnes bola podvedena alebo lepsue povedane som jej naletela napisala mi ze je v cechach ze dobirerka z ciech nas vide vela a ze jej mam poslat polovicu na ucet a zvysok zaplatim ked mobil pride a teraz citam toto no mna asi porazi vsetko sedi cialo uctu a mobil ma+421949456190 riesite to niekto neejdeme dat hromadne tresne oznamenie? Joj keby ma skor napadlo si dat do google to bankove cislo :'(
28.8.2013
Windows Chrome
Zdravím, takže dnes som sa stal taktiež dobrovoľným prispievateľom tejto milej slečne. A taký som rozhorčený, že si určite viete predstaviť. Ako postupovať? Napísal som jej mail. Je to síce iba 75€ za HTC Desire HD, ale beztak ich chcem určite naspat.
Bože a to som si chcel len kúpiť zasraný mobil :(
29.8.2013
Windows Opera
ked ste retardovani co sa da robit.....
--
Oneplus 6 Silk White
1.9.2013
Linux Opera
tak ja skocim na tu policiu, ked uz nic aspon jej trosku strpcim zivot ked si ju predvolaju :D
1.9.2013
Windows Chrome
to dzoky:Nemyslim zeby si jej,jemu strpcil zivot.cely pribeh sa taha od 2009 a nikto nic nespravil.Musite si davat pozor od koho kupujete
4.9.2013
Windows Opera
tak bol som na polici, minimalne jej strpcia zivot tym ze ju na policiu predvolaju a ukradnem jej z volneho casu
a ako som pisal treba aj ostatny ist podatat oznamenie, uz chyba 201€ a bude to trestny cin
nerobim to koli tym peniazom teraz ale pre dobro spolocnosti :D
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188