Telekom: Happy pre blízkeho s 50 % alebo 100 % zľavou

  • galaxi 21.10.2014 - 18:21

    Vazeny aspon vidite aka je skutocna cena pausalu od telekomu. Aj polovicna cena pausalu znamena pre telekom zisk.

  • Manobb21.10.2014 - 18:58 Trvalý odkaz

    ... nielen polovičná ..., v minulosti i pri 75% zľave (mne ju ponúkali až 5 rokov!) vykazovali zisk ...., však celkom určite som ho nemal ako charita. ;-)

    Sú to šmejdi !

    F!lip21.10.2014 - 22:36 Trvalý odkaz

    Kód so zľavou 50 % alebo 100 % bude môcť využiť každý nový zákazník v sieti Telekomu, to znamená ten, čo si aktivuje novú SIM kartu alebo prechádza z inej siete a prenáša si svoje číslo do Telekomu. Paušál so zľavou možno využívať len vo verzii bez akciového telefónu.

    V telekome mi vraveli že pri prenose čísla to neplatí a že kupón sa dá uplatniť len na to isté rodné číslo na ktoré bol kupón vygenerovaný. V prípade žeby som si spravil ten výhodný paušál s 50% zľavou a chcel ho časom prepísať na iného člena rodiny, tak to zanikne. Musí to byť stále na toho na koho to bolo dané. Ukazovali mi aj podmienky ktoré dnes dostali. Zajtra 22.10 im prídu kompletné podmienky, tak bude vedieť viac.

    Ray Ben22.10.2014 - 01:46 Trvalý odkaz

    A čo si čakal, že ten kupón budeš predávať na bazoši? Za cca 17eur Happy XL s tým kupónom je perfektná ponuka aj bez mobilu.

    Brano22.10.2014 - 16:07 Trvalý odkaz

    Hacik je ten ze sa musi najst niekto kto si ten prvy predrazeny happy pausal kkupi a zaviaze sa telekomu na 2 roky a dostane pre dakoho kupon :D

    Martin23.10.2014 - 10:17 Trvalý odkaz

    A to je teda dosť veľký háčik.Pretoze stačí ak dá existujúci zákazník prenos ku konkurencii a ponuknu mu tu zľavu aj bez kupónu.Ale aj tak je to drahé .Napr.Happy L je za 19,50€.Podla seba za 20€ a rozdiel je len 250 min proti 150 min.Ale k ps7 dávali Iph 4s za 89€(po ostatní bonusu) a k Happy L ti dajú akurát tak viazanosť a zmluvnú pokutu.Na vianočnú akciu je ešte skoro,ale zatiaľ úbohá ponuka.Nedavaju nič rodinám.Ja mám dsl,a chcel som 2xL a 1x XL.Ale platiť im 80€ mesačne určite nebudem.
    Paušály podľa seba boli oveľa flexibilnejšie.Tu máš buď volania,alebo dáta alebo SMS alebo všetko aj čo nepotrebujem a drahe

    DTN2724.10.2014 - 15:54 Trvalý odkaz

    A čo Happy S, 50 alebo 100 percent dole?

    Martin24.10.2014 - 22:03 Trvalý odkaz

    Neoplati sa.Operatorovi ide len o novych a nie o vernych zakaznikov.Pytal som sa ci si mozem z Easy karty urobit pausal Xs a kupon dat manzelke ktore chela L.Odpoved ano mozem ak si zoberie nove cislo.Na existujuce udajne v ziadnom pripade.Tak sa pytam,ci si musi cislo preniest cislo do o2.Vraj po spatnom prenose je to mozne.Takze ubohost.A este klamu aj s cenou.Napr Happy Xl je bez telefonu za 34€.Ale novy pausal s kuponom nieje za 17€,ale za 20€.Takze ako keby si si bral telefon.