Pomoc při výběru telefonu

  • 12 príspevkov
  • Robin 05.06.2018 - 02:10

    Ahoj, procházím to už 3 dny a už mě z toho pulzuje žíla na čele... Nedokážu se rozhodnout jaký telefon a chtěl bych slyšet názor i vás kteří stím mají zkušenost. Takže chci telefon od 6 do 10 tisíc. HLavní kandidáti : P20LITE IPH SE (jediný mínus je že je hrozně malý a 6s je moc drahý na jeho vnitřnosti ) HONOR 9 SAMSUNG GALAXY S7 Takže požadavky: Aby se rychle nabíjel a měl dobrý foťák jak přední tak zadní, jo všechny tydle mobily jsou stímdle více méně na stejno a to je ten problém, koukal sem že S7 je starej ale jedinej z nich umí video s hodně FPS ( tuším že to je dobrý na slowmotion videjka ? ) Bral bych ho ale je to rok a půl starý? takže procesor, starý android atp bude třeba za další rok problém že? popř. i nějaký argument pro vaši odpověď, zpráva tipu kup iphone je to lepší nebo P20lite má výřez sou mně naprosto k hovnu :), děkuji moc za všechny rady ! : )

  • Robin05.06.2018 - 02:52 Trvalý odkaz

    Aha já to vše krásně odděloval aby se vtom dalo krásně vyznat a ono se to hodilo stejně do kupy :(. Ještě přemýšlím nad Xiaomi Mi MIX 2 a ASUS ZENFONE 5

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne05.06.2018 - 08:03 Trvalý odkaz

    Vyrez u P20 lite vies schovat. S7 ma aj pomalu citacku odtlackov, ktoru treba stlacat, po case je to stredove tlacidlo vyvyklane, ale z tohto vyberu by som si aj ja vybral asi S7, pokial je prioritou video a potom foto. P20 lite mi pride drahy, ked su na trhu cela rada desiatkovych honorov, nad 9 by som ohrnal nos. Mne sa i tak nepacia, su prilis leskle, nemam to rad. ale ak honor, tak asi view10 skor. Ak Huawei, tak mozno by som siahol skor po P10 ako po P20 lite... Ano, S7 je stary, ale z tychto co si vymenoval urcite by bol aj moj favorit.

    Simon23505.06.2018 - 09:10 Trvalý odkaz

    Pozri sa na honor 10 predáva sa za 438 eur ale oplatí sa dať peniaze do toho :)

    Simon23505.06.2018 - 09:14 Trvalý odkaz

    Keby nie tak ti odporúčam honor 9. Pekne fotí keby dačo tak ti aj môžem poslať nejakú fotku a ešte keď si kúpiš S7 Samsung tak urobíš tú najväčšiu chybu lebo ten mobil sa predáva za 411 eur a je starý ako píšeš radšej honor 9 Vlajková loď honoru minulý rok :)

    Profile picture for user grabec.tibor@gmail.com

    TBK05.06.2018 - 10:52 Trvalý odkaz

    A nad Huawei P10 si neuvazoval? Cenovo sa vojdes a aspon mne osobne sa paci viac ako Honor 9. Ak Iphone, tak namiesto SEcka urcite 6s. Podla poslednych sprav o iOS 12 ho este caka svetla buducnost.. :)

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease05.06.2018 - 12:20 Trvalý odkaz

    Galaxy S7 sa dá kúpiť za 320€ bez problémov.
    Aktuálne dostáva Oreo. Je to síce posledný update, ale či A9 dostane Huawei Lite, Asus.. je vo hviezdach.

    Robin05.06.2018 - 14:13 Trvalý odkaz

    Jak tak čtu, tak záleží asi na preferencí každého, všichni máte oblíbenou značku a asi málo kdo porovná ty mobily
    pač ste měli vždy jen 1. Takhle, nejspíš šáhnu po tom S7 a to kvůli velikosti teď mám samsung galaxy note 3 a větší telefon už bych prostě nezvládl takže vypadává honor 10, P20lite. A co říkáte na to MI MIX 2 ?

    Robin05.06.2018 - 14:18 Trvalý odkaz

    jo a ještě poslední dotaz, kdybyste si měli vybrat mezi Apple iPhone 6S 64GB a Apple iPhone 7 32GB co by ste si vybrali? já bych bral tu 7čku ale jak tam není 3,5jack tak to si musím koupit ty jejich sluchátka které vůbec nevyhovujou ?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne05.06.2018 - 14:42 Trvalý odkaz

    7 + airpods idealne. Mam, pochvalujem si. 7 vs 6S nie je velky rozdiel co sa tyka vykonu a pohladu spredu. Mne sa viac paci vacsie okolo fotoaparatu bez ciar, dizajn ma zaujal. tie 32GB uloziska su pomalsie, pohladaj si porovnania prenosovych rychlosti 32GB vs 128GB na youtube. Ja by som kupil 7. Mal som 6S Plus, a sedmicka bol aj napriek mensim rozmerom rozumny upgrade. Mam ho od oktobra 2016, to hovori samo za seba...

    Profile picture for user grabec.tibor@gmail.com

    TBK05.06.2018 - 15:05 Trvalý odkaz

    6s vs 7 - aj za mna 7. Potvrdzujem Waynove konstatovanie o Airpods /pouzivam malu vychytavku - polovicne penove nastavce z peciek - lepsie drzia v mojom uchu, prekvapivo o poznanie lepsi zvuk pre mna, senzory funguju a aj do krabicky sa zmestia/. Na ine sluchadla mozes pouzit redukciu.

    Simon23505.06.2018 - 15:56 Trvalý odkaz

    Zober si IPhone 7 ten je najlepší :)