10 dní
Windows Chrome
Vie mi niekto poradiť ? Hľadám čo možno najlepší fotomobil :) cca do 600€.
Ide mi hlavne o fotenie (len), čo možno nejvernejšie a najkvalitnejšie fotky.
Uvažujem nad: Galaxy Note 9, Mate 20 Pro, prípadne Mi 9, mal niekto možnosť priamo porovnať tieto alebo podobné mobily..
Vďaka
10 dní
Apple Mozilla
Pixel 3
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
9 dní
Android Chrome
On sa pýta mobil za 600 eur ne za 750 eur :)
9 dní
Apple Mozilla
mp3 sk 599 (64GB), 745€ (128GB verzia)
Amazon de 64GB Pixel 3 ~ 549€
Takže?
Kľudne aj Pixel 2. Fotí rovnako a iné požiadavky ako čo najvernejšie fotky neuviedol. Podľa mňa je v tomto smere všetko ostatné druhá liga.
--
9 dní
Windows Chrome
pixel 3 za 549 je vskutku zaujimavy.
--
¯\(◉◡◔)/¯
9 dní
Android Chrome
Keď nieje to šedý dovoz tak môže ísť ale na Mp3.Sk nieje dostupný a kupovať cez Amazon tiež riziko kvôli reklamácie a záruka 1 rok.
8 dní
Windows Chrome
ak chceš ušetriť tak počkaj na google pixel 3a zoženieš ho za 400 eur fotí porovnatelne ako google pixel 3. Už je v predaji tak zo zahraničia zoženieš aj teraz ale na sk obchody bude treba počkať aj recenzie sú na youtube. Ak ti ide hlavne o to fotenie, ak ti ide aj o výkon na hry okrem foťaku atd... tak ten pixel 3 by bol najlepší. Ak chceš huawei tak mate20 pri cene od 590 eur na heureke.sk je dobrá voľba len ten mal problémy s displejom tak treba dať pozor aby ti neprišiel taký kus lebo vraj to mali problém reklamovať ľudia.
8 dní
Apple Mozilla
Reklamovať cez Amazon je riziko :D
Ftipalek. Reklamoval som omnoho väčšie veci. Vysávač..
Že záruka 1 rok :)
Nemecko je v EU ak si si nevšimol.

Ale ak niekto chce môže kúpiť aj cez mall za 999€.
Tam som reklamoval raz televízor (osobne) trvalo im 2 a pol mesiaca, kým mi prišli peniaze späť. V amazone im stačilo, že som tovar odoslal cez ich vratný štítok a peniaze na účte za 2 dni. To tam sotva dorazilo :)
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188