OnePlus 6 objednavka

  • 11 príspevkov
  • Frky 28.05.2018 - 21:19

    Ahojte, chcem sa len opytat na radu ohladom objednavky OnePlus 6. Ta oficialne vysla 22.5. A odvtedy kazdy den marne klikam na alzu, ci sa tam uz nahodou neobjavil. Zatial nic a ked som pozeral aj diskusiu, tak alzacikovia ani nevedeli povedat, ze kedy im pride. Chcem sa teda opytat, ci radsej pockat a mat ho so slovenskym jazykom - anglictina nie je sice problem, ale tak budem prrchafzat z apple na android a chcem poskusat vsetky vecicky a tlacitka, tak nech viem, co vsetko znamena :-) alebo to mam poriesit cez oficiany obchod ma webe. Ako to vidite prosim vas? Pripadne mate. EJAke info, kedy by mal u nas pristat? Dakujem!

  • Simon23528.05.2018 - 22:37 Trvalý odkaz

    Cez oficiálny obchod kúp 1+6,:)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.05.2018 - 01:19 Trvalý odkaz

    Kup cez oneplus.com. budeš mať aj slovenčinu aj 2r záruku aj rýchly servis, keď kuriér od teba telefón prevezme a aj tí ho prinesie v prípade reklamácie. Nespekuluj. Oklames sám seba. Donáška je zadarmo ale trvá asi týždeň,neplatis clo ani daň, sklad majú v Polsku. Nekupujte ho cez alzu.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease29.05.2018 - 17:21 Trvalý odkaz

    Amazon.de ceny nižšie nemá. Navyše zbytočné náklady a časová prodleva prípade reklamácie. Teda pokiaľ nebýva blízko Amazon point (AT, DE) :D

    Fakt nie je dôvod to kupovať inde ako tu:
    https://www.oneplus.com/sk/6

    To by muselo byt o 50~100€ lacnejšie, aby sa človek vzdal oficiálneho servisu.

    ondrakomous30.05.2018 - 19:32 Trvalý odkaz

    přesne za 3 dny se u všech modelu objevi sold out, pak o tom napisou všechny media "sold out" a poptávka se rapidne zvysi o 1000%, kazdej rok stejna pisnicka, umele navysovana poptavka, to je jak za komancu, když se stalo na pomerance-presne ten stary osvedceny komunisticky model. Amazon je jina liga. koupis one plus 5t a zadny "sold out" a druhej den na tebe zvoni postak. z tech stranek one plus pujde balik tak mesic, minimalne, protože to bali jeden Chinan, kterej deset hodin svaci, jenom aby bylo "sold out", klidne se vsadim, jelikož bylo asi dost předobjednávek. jasne je tam garance doruceni, ale je teoreticka, protože mají strasne moc objednávek android s naprosto zbytecnym notchem pujde na dracku, kdyby nekoho zajímalo proc tam je notch, prece aby Samsung nemusel menit formy.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease06.06.2018 - 16:06 Trvalý odkaz

    :D
    Včera sa začala predávať Biela verzia "Silk White 8GB RAM + 128GB Storage"
    Dnes: Out of stock
    vypredaný bol za pár hodín, žiadne 3 dni :-))

    Peter06.06.2018 - 20:03 Trvalý odkaz

    ondrakomous: pises blbosti. Kupoval som OP3 priamo oneplus.com, obratom bol doma. Taeraz som 22.5. kupoval OP6, 24.5. prislo DHLkom.
    No a kupovat cez Alzu ? Mrkol som na tie ceny - to si robia srandu !!!

    David14.06.2018 - 03:42 Trvalý odkaz

    Mám otázku: chcem si objednať OP6 8/128 z ofic stránky. Pri vložení do košíka mi ponúka príslušenstvo za nemalé doplatky napr. fast charge nabíjačku a podobne. Pýtam sa, nabíjačka súčasťou balenia ?

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease14.06.2018 - 04:41 Trvalý odkaz

    Stačí čítať
    In The Box:
    1x OnePlus 6
    1x Screen Protector (pre-applied)
    1x Translucent Case (we recommend assembling the protective case from the bottom)
    1x OnePlus Fast Charge Type-C Cable
    1x OnePlus Fast Charge Power Adapter
    1x SIM Tray Ejector
    1x Quick Start Guide
    1x Safety Information

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease20.06.2018 - 12:11 Trvalý odkaz

    Biela verzia opäť skladom, dokonca aj matná čierna 256GB.