29 dní
Android Android
Ako pise ondra rozhodoval by som sa medzi zanovnym Iphone 7plus 128GB. Galaxy S8 europska distribucia. Alebo novy Oneplus 6. Tu uz ide len o preferencie k danej znacke/operacnemu systemu. Ale ked nechces Samsung ani bazarovy Iphone. Tak OnePlus 6 za cca. 520 je bez konkurencie. Ja z modelu Oneplus 5 moc nemam dovod menit. Ale keby som mal model 3/3T,nevaham.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
29 dní
Windows Chrome
Johny, koupis one plus 6 ma notch :-D :-D
--
Samsung s8
28 dní
Android Android
» ondrakomous: Johny, koupis one plus 6 ma notch :-D :-D
Sestku asi nie. Notch mi nevadi ale nie je to z patky az taky skok. Este mi par mesiacov urcite posluzi.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
27 dní
Android Android
Kúp si Google pixel alebo si došetri a kúp si Google pixel 2 ten má vynikajúci foťák a aj v hodnotení dxomark je na dobrom mieste a aj v testoch na YouTube
27 dní
Windows Firefox
Já se tu nebudu hádat :) vidím že jsi android fans ale mám jiné zkušenosti a ne jen já.
nebudeme se o tom bavit:)
Jak říkám díky za názor. samsung už opravdu nidky nokoupím
26 dní
Apple Chrome
No pozri záleží aké máš požiadavky a preferencie. Ak používaný tak nejáky iPhone 7, sám som ho mal dlhší čas. Aktuálne pokukujem po novom OnePlus ktorý by si zmestil do budgetu. Ale inak pozri na heureke alebo https://necenzurovane.sk/mobilne-telefony/ že čo ti bude najlepšie vyhovovať podľa parametrov a hodnotení.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188