Bazárovka do 500e

  • 8 príspevkov
  • _Ero_ 11.08.2018 - 20:21

    Ahojte, zháňam bazárovku do tých 450-500. Zatial sa rozhodujem medzi Note 8, S8+, Xiaomi Mi Mix 2S, Mi 8, Oneplus 6, Iphone 7+, poprípade keby ste vedeli ešte o niečom zaujímavom s väčším displejom. (áno, placky mi nevadia ako ste si mohli všimnúť) No neviem sa medzi nimi rozhodnúť. Moje využitie je predovšetkým internet/navigácia/videá/filmy/ občasná práca s Wordom,powerpointom/FB/Messenger/ sem tam niaka hra typu PUBG. Osobne skôr ale preferujem telefony bez výrezu (niak mi je to proti :D). Ktorý y uvedených/neuvedených by ste mi tak najviac odporučili ? Ide samozrejme aj o výdrž na jedno nabitie kedže telefon mám/používam velkú časť dňa. Dík :)

  • Scotty11.08.2018 - 20:40 Trvalý odkaz

    načo kupovať bazárovku oneplus 6 ked doložíš 20 eur a máš čisto nový z oficialnej stránky plus 2 roky záruka. Nevymýšlaj a kúp nový. Výrez si vieš vypnúť. Iphone 7 plus je malý displej vo velkom tele a tiež už nieje najnovší , do xiaomi by som v tejto cene už nešiel , ked tak ešte porozmýšlaj nad tou s8 ale ked máš limit do 500 tak vieš kúpiť už aj čisto nové mobily v tejto cenovke. Za mna jednoznačne čisto nový oneplus 6 a máš vystarané.

    _Ero_11.08.2018 - 21:06 Trvalý odkaz

    Tak verzia 6/64 sa dá kúpiť za niakych +-420e s pomaly plnou 2ročnou zárukou čo mám to isté len o 100ku lacnejšie a zatiaľ mám s bazárovkami len dobré skúsenosti. Každopádne najviac uvažujem asi nad Notom a S8+kom. Z tých sa ti čo viac pozdáva ? Viem že Note má o polovicu vačšiu RAM a takisto zahnutie displeja by malo byť o niečo menšie ako u S8 čo mi vyhovuje.. oprav ma ak sa mýlim :) Preto by ma aj zaujímalo či sa majitelia S8 niekedy stretli s tým že by 4ka bola pre nich málo. Len tak pre zaujímavosť, prečo by si nešiel do Xiaomi ? .. fakt ja sa tomu až tak nerozumiem, preto by som si rád nechal poradiť :) no k iphonu .. ja som kupoval pred pár mesiacmi Ip7 .. no výdrž katastrofálna, pri mojom používaní, nabíjanie niekedy aj 3x za deň.. preto som rozmýšlal nad pluskom ktoré by malo vydržať o kúsok dlhšie :) teraz som pár týždnov používal S7 edge a ten mi vcelku sedel no chcel som upgrade :)

    Scotty11.08.2018 - 21:41 Trvalý odkaz

    ok čiže sa bavíme o bazárovkach ktoré budú ešte v záruke ak to dobre chápem , vklude choj teda do note 8 budeš spokojný, ako hovoríš oproti s8 máš vačšiu ram , lepší foťák , s pen . čo sa týka xiaomi , pre mna osobne je táto značka zaujímava v strednej triede, sám používam xiaomi a nemožem nanho povedať krivé slovo, lenže to sa bavíme o lacnom telefóne, ked sa bavíme o vlajkových lodiach tak xiaomi všeobecne zaostáva vo foťákoch , a to výrazne ...A všeobecne záruka u toho xiaomi bude otázna, v závislosti od dodávatela, kryty na slovensku len tak jednoducho nenájdeš, to isté servis atd , a potom ked sa rozhodneš to predať pojdeš pod cenu. Iphone je už dlhé roky klasický fon so svojimi výhodami aj muchami, s pluskom nič nepokazíš a výdrž bude určite dobrá , no porovnaj si na stole vedla seba note 8 a iphone 7 plus, ja by som sa na tie okraje už nemohol pozerať. A beztak vo všetkých porovnaniach bude note 8 / S8 + natom lepšie ako iphone 7 plus. čiže moj záver je že note 8 určite budeš spokojný. Komplexný telefon ktorému ťažko bude hladať nedostatky, ak sa nájdu sú to už skor nedostatky o osobných preferenciach.

    _Ero_11.08.2018 - 21:50 Trvalý odkaz

    áno, ja som sa zle vyjadril, prepáč :) všetko čo som písal mám vyhladané min. rok a pár mesiacov v záruke v top stave. Note ma zatiaľ ťahá najviac, aj ked Oneplus ako čítam je na tom výkonovo o čosi lepšie. No ja som mal Mi A1 od Xiaomi a tiež som bol spokojný, no rád skúšam nové telefoniky :D Presne o toto mi išlo .. ono nové Xiaomi mix 2s, mi 8 sa dajú objednať nové za necelých 400e, no záruka by bola dosť problém čo mi úplne nevonia. Tak to je veru rozdiel v rámikoch :D každopádne díky, zatial to vyhráva Note

    Simon23512.08.2018 - 09:07 Trvalý odkaz

    Chlapče ber nový radšej ne nejaký bazarovi. Radšej kúpim si nový mobil za 500 eur než dajaký bazarovi. Kúpiš mobil bazarovi. Kupeni bol v Orange. Keď sa niečo pokazí tak potom tak potom prídeš do predajne povieš že chceš reklamovať mobil tak môžu zobrať ale v prípade že sa nedá opraviť tak ti nevrátia peniaze ani mobil takto aspoň mne povedali :). Zabudol som dodať že keď som bol inej predajni tam už nechceli vôbec mi zobrať a tak. Musíš mať kúpno predajňu zmluvu ktorú som ja nemal :) Asi toľko
    Kúp si 1+6 a máš pokoj na 3 či 4 roky :)

    _Ero_12.08.2018 - 12:33 Trvalý odkaz

    Tak tiež som preferoval len nové telefony, ale v poslednej dobe som prešiel na tieto bazárovky v záruke a top stave a nemal som nikdy najmenší problém. Záruku ked tak uplatňovať cez prvého majiteľa, pokiaľ je to normálny človek a nájde si tú hodinku času tak je to v pohode. Sám som už takto dával reklamovať predaný starý Huawei ked mu odišiel displej. Preto sa niak bazárovky kupovať nebojím. Za tú istú cenu mám o triedu lepší mobil v stave nového :) Ale hovorím, to je už vec každého čo preferuje. Ale dík, dosť ešte rozmýšlam :D

    Simon23513.08.2018 - 02:14 Trvalý odkaz

    Ja som chcel Lg poslať do britexu len vtedy nerobili mobily a mne práve končila záruka nevedel som kde mám to poslať smola no :D