13.8.
Android Android
Sorry zlé som prečítal ale ako rozprávaš G5 ide o to ako používateľ sa stará o mobil a tak ale pre mňa po roku seka kvôli tomu že už mam veľa app :)
14.8.
Windows Chrome
urcite je ještě na zvazeni xiaomi Mi A1. jedina nevyhoda jsou vetsi ramecky nad a pod displayem, ale za ty prachy neni o cem. cisty android, dobry zpracovani, slusny display a vydrz, naprosto dostacujici pro beznyho uzivatele. alternativne Xiaomi Mi A2 Lite, který jsem fyzicky videl, ze uz jsou tady naskladneny.
15.8.
Android Android
Rovno radšej Motorola G5s Plus ktorá ma zvýšenú odolnosť voči ošplechnutiu vody :)
15.8.
Windows Chrome
FREE SAMPLE AVAILABLE FOR 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY Whatsapp:..(+4915215387133)
We are Top Best when it come to producing COUNTERFEIT MONEY and documents and we also provide face business and free samples first. so if you have been looking to get any currency of counterfeit then you can feel free to contact us as soon as possible and get your 100% undetectable quality counterfeit at a very cheap price.

-My Minimum order is 5000fake counterfeit for 500- Shipping is free

-Face to face Cash on Delivery will be schedule. Some people will want me to send my agents to them so that they can buy directly but for me to send out my agents. There must be a minimum order you want to buy. 120,000 fake counterfeit notes for 20,000 when it comes to face to

face buying.

!!!!!!!! CONTACT FOR MORE DETAILS!!!!!!!!

Email-: perfect-documentation@hotmail.com
Skype Name:Ranko322
whatsapp +4915215387133

E-Mail US Your Questions and Comments.

We are looking forward to receiving your inquiries and early receipt of your first

orders!

SERIOUS INQUIRIES ONLY PLEASE
15.8.
iPhone iPhone
https://m.gsmarena.com/xiomi_mi_a2_lite-review-1804.php v cene kolem 200 euro jasna volba, teda aspon podle hodnoceni na gsmarene.
15.8.
Android Android
Ondrakomus zas pri Note 5 pro je lepši procesor :)
16.8.
iPhone iPhone
podle me je mi2a lite trefa do cernyho. kompaktni rozmery, cisty android, slot na kartu, audiojack, vydrz v batery testu pres 106 hodin, kovovy zada, notch, kompaktni rozmery, nizka cenovka, pokud chces vykonnejsi chipset koupis si mi2a, ktery je drazsi, ale bylo hure hodnoceny, chybi audiojack, horsi viditelnost displaye na slunci, vetsi, chybi slot na kartu.
16.8.
Android Android
Však tento mobil stojí 279 eur on chce za 200 :)
16.8.
iPhone iPhone
mi a2 lite nestoji 279, to stoji mi a2
16.8.
Android Android
Mi a2 279 eur ale radšej nech si zoberie Note 5 pro kvôli novšiemu CPU
17.8.
Windows Firefox
Simon, mi a2 Lite, o tom je rec, nie mi a2 ...
17.8.
Windows Firefox
a uz ked s,me pri tom, na gearbeste je za 188eur tento mobil ... prave ho kupujem dcere :D
17.8.
Windows Firefox
P.S. pre novych zakaznikov gearbest ho ponuka za 165, sleduj http://prntscr.com/kjsnm3 ;)
17.8.
Android Android
balzam myslite aj nato že keď sa niečo pokazí tak musíte posielať až do Číny a ku tomu platí iba medzinárodná záruka ktorá trvá iba rok :)
17.8.
Windows Firefox
uz som mal X mobilov z Ciny a nejako sa nestalo aby sa nieco pokazilo
takze pohodka a 2 rocna zaruka je naco? ved o 2 roky si kupim novy mobil ...
17.8.
Android Android
Niekto ako ja mam na 3 roky :D
18.8.
iPhone iPhone
co nokia 6.1
18.8.
Android Android
Neviem ale keď ľudia píšu že čistý android ma ale vraj je spomalena :)
26.8.
Linux Mozilla
motorola X4 vo verzii 3/32 by sa snáď dala okolo 200, má odolnosť proti vode/prachu, "čistý" android, slušné rozmery, rýchle nabíjanie, usb-c, hybridný dual-sim, slušné aktualizácie , podla mňa dosť vyvážený fon
26.8.
Linux Mozilla
..ešte k x4-ke ... má aj NFC
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188