11.8.
Windows Chrome
Zdravím, vedeli by ste mi, prosím, poradiť nejaký telefón s cenovkou cca 200 €, keďže sa neviem rozhodnúť. môže byť aj starší model, ide mi najmä o to aby mal dobrý fotoaparát. Silno uvažujem nad moto g6 alebo niečím z radov Xiaomi, ale nechám si poradiť. dík
11.8.
Windows Chrome
Xiaomi MI A2 sa dá kúpiť pod 200....môže ťa ale limitovať 32 gb pamať ktorá sa nedá rožšíriť.
--
Xiaomi MI A1
12.8.
Android Android
Xiaomi Redmi note 5 (pro) v antutu dosahuje 100 tisíc. Ma len 32 GB a LTE. Da sa nájsť za 209 eur :).
12.8.
Windows Chrome
vďaka za tipy., skôr by som prijal niečo kde je možnosť rozšírenia pamäte.:)
12.8.
Android Opera
Note 5 má rozšíriteľnú pamäť (ak ti potom nevadí len jeden slot na SIM) a dá sa za 200€ zohnať aj v 4GB a 64GB verzii. Fotoaparát je dosť slušný (na pomery Xiaomi až výborný)
12.8.
Windows Chrome
dik, asi som zlomený na daný note 5 :)
12.8.
Apple Mozilla
Moto G5 Plus fotí lepšie ako jeho nástupcovia. Aj ako Xiaomi, plus video má lepší zvuk (točí aj 4k).
Sloty sú 3: sim1 + sim2 + microSD.
Cena sa pohybuje okolo 170€
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20___testing Moto Z
12.8.
Linux Chrome
Xiaomi točí aj 4k avšak len s Open Camerou a 1080p 60fps pri MIUI 10 ale kvalita zatiaľ nič moc.
Moto G5 Plus má síce kvalitnejší fototaparát ale má 2 ročný procesor, ktorý je na môj vkus už relatívne slabý. Pokiaľ človek plánujete mať telefón 1-2 roky, tak neviem či v roku 2020 je výhra mať soc z roku 2016, hlavne keď to nebol nikdy vlajkový procesor. Ale ak ide človeku hlavne o fotoaparát, tak lepší do 200€ asi nekúpi
12.8.
Apple Mozilla
Načo je slabý?
Keby napísal, že chce mastiť najnovšie hry mu nestačí ani S636.
A poradím iné, ale určite nie Xiaomi bez NFC.

PS ten Note 5 so svetelnosťou f/2.2 Vs f/1.7 je večer totálny šumák
--
12.8.
Linux Chrome
Nejde len o prípadne hry ale celkovo o plynulosť systému, prechodov a s pribúdajúcim časom bude ten prosecor na stále náročnejšie aplikácie strácať.
NFC nepoužívam ale či ho bude potrebovať je na ňom.
Note 5 má napríklad už BT 5.0

Mne osobne sa nepáči dizajn celej rady Moto ale čítačka vpredu poteší, škoda len tej veľkej brady. Keď si porovnáš rozmery a váhu, tak nato že Xiaomi má 6" a o 1/3 väčšiu baterku a Moto len 5,2" tak Xiaomi nie je na tom až tak zle.

AK sa rozhoduje medzi týmito dvoma tak nech si pozrie radšej videá na ytb, z špecifikácií múdrejší nebude

https://www.youtube.com/watch?v=oqlmKZ4vbdY

https://www.youtube.com/results?search_query=Redmi+Note+5+Pro+vs+Moto+G5%2B
12.8.
Windows Chrome
ďakujem za odpovede a pomoc pri výbere
12.8.
Apple Mozilla
O plynulosť systému nemaj strach.
Je tam čistý android, doplnený iba o Moto vychytávky a gestá.
--
12.8.
Linux Chrome
Tak čistý android automaticky neznamemá plynulosť (viď Nokia) ale v prípade Motp ti to verím. Nič to však nemení na tom, že za také peniaze by som už teraz telefón s takým soc neodporučil. Verím však, že vladyn bude spokoný tak či onak :)
12.8.
Apple Mozilla
Súhlas. Zrejme som sa zle vyjadril. Každý "čistý" android musí byť upravený, lebo iný HW a ovládacie prvky.
Máme v rodine aj Moto aj Xiaomi. Takže viem o čom píšem.
Koniec koncov, každý si vyberie podľa seba aj keď hľadá radu na fóre. Ľuďom chýbajú skúsenosti, žiaľ aj kritické myslenie.
--
12.8.
iPhone iPhone
do 200 nejaky xiaomi dobry koupis, treba redmi 6 stoji nejak kolem 200 a je to moderni novy telefon, ale super je i nokia. tech modelu je povicero jsou podobny, ale zpracovanim jsou nokie fakt top, tusim nokia 5. 6. nokia 5.1 se mi dokonce libi nejvic z tech levnejsich mobilu, daleko vic jak xiaomi, fakt solidni zpracovani
12.8.
Linux Chrome
Samozrejme, každý vyberá podľa seba :) s absenciou kritického myslenia absolútne súhlasím. Ľudia vidia len A ale B už nie (alebo nechcú)
13.8.
Windows Chrome
» mental.disease: Načo je slabý?
Keby napísal, že chce mastiť najnovšie hry mu nestačí ani S636.
A poradím iné, ale určite nie Xiaomi bez NFC.

PS ten Note 5 so svetelnosťou f/2.2 Vs f/1.7 je večer totálny šumák
Nuz, Google Cam port nocne snimky znacne osviezi aj vcelku pekne odsumi. Len na to treba; 1. odomknut bootloader (caka sa bezne 15 dni na moznost ho odomknut), 2. upravit parametre cez adb shell v recovery, 3. pouzit kompatibilnu verziu google camera :) Nie je to AZ TAKE hrozne, ale oproti komfortu Moto, ked pouzivatel iba vyberie a foti, je to trochu piplacka. A plus, su tam stale nejake muchy. A absencia NFC mi zacala neuveritelne vadit odkedy som zacal pouzivat Google Pay, to je pravda.
--
¯\_(ツ)_/¯
13.8.
iPhone iPhone
xiaomi 5a se prodalo obrovsky mnozstvi, ze v zebricku prodejnosti v prvni 5, redmi note 5 je mezi 5-10 miste bavim se o celosvetovym zebricku, nokia 5,1 je novy mobil, byl velice dobre hodnoceny na gsmarene a mel jsem ho v ruce, podle me je zpracovani spickovy i display, trosku drazsi je 6,1 ma prijit na trh x6 nokia, spekuluje se o tom, v Chine se vyprodala behem chvilky nedivim se, je to krasny telefon, vyhoda je android one a rychlost updatu
13.8.
Android Android
Nechápem prečo odporúčate Moto G6 keď Xiaomi ma Note 5 (pro) Snapdragon 636 ktorý bude rýchlejší ako Moto G6 ktorý ma 450 snapdragon ktorý po roku používania začne podľa mňa sekať :)
13.8.
Apple Mozilla
Prešiel som celú diskusiu. Kde kto odporúča Moto G6?
Okrem autora témy, ktorý ju zvažuje ani chýru.
Píše, že môže byť aj starší model a dobrý foťák. Understand?

PS kamarát má presne rok obyč. G5 so Snapdragon 430. Nič mu neseká. Pokiaľ nie je zbastlená nadstavba, alebo užívateľ dement, ani nie je dôvod.
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188