18.7.
Windows Chrome
Zdravim chcel by som Vas poprosit o radu. Vyberam pre zenu novy mobil a rozhodujem sa medzi Sony Xperia XA2 a Samsung Galaxy A5 2017. Zena je v tomto antitalent :D vyuziva mobil iba na FB, sms volanie a hlavne foto kedze mame malicku dceru a fotime vela cize poziadavky su jasne dobra vydrz baterie , dobry fotak a pamät. Budem rad za Vase nazory postrehy ci osobne skusenosti. Bude to kupovane cez o2 mobil + Sony 16€ mesacne Samsung 13€. Dakujem
18.7.
Android Android
Za mna Sony XA2...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
18.7.
Android Android
Sony je lepší ale skús sa pozrieť aj na iné mobily napríklad honor 10 by vyšiel za cenu Sony xz2 ešte aj lacnejšie o dosť akože Sony je super výrobca ale posledné dva roky ide dolu vodou lebo X2 je ťažký a hrubý a dosť drahý...
18.7.
Android Android
XA je pre mna najsympatickejšia rada od Sony, z tychto 2 by som zvolil XA.
--
lnk.sk/mM05
18.7.
Android Android
Pozeral som na mobily o2 tak ešte by som sa pozrel po Motorola G6Plus
18.7.
Android Android
Pozeram ma o2 ešte viac zaujal ma honor 7x(cena290eur) ma 3340mAh batériu foťák ma slušný na strednú triedu potom Xiaomi redmi 5 plus(cena242eur) ma 4000mAh batériu a fotoaparát už nebude na úrovni honoru ešte je aj NOA N8(266 eur) ten ma 5000mAh batériu fotoaparát už neviem ale ma veľkú nevýhodu ze ma procesor MediaTek inak vyzerá super :)
18.7.
Windows Chrome
SONY
--
¯\_(ツ)_/¯
18.7.
Apple Mozilla
XA2
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
18.7.
Android Android
Simon nie si pribuzny Stanleymu?
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
19.7.
Apple Mozilla
Stanley v2.0
:D
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
19.7.
Android Android
Ja som žil ze ma MediaTek procesor Sony. Jednoznačne sony :D
19.7.
iPhone iPhone
Dik za rady :) ja som tiez nakloneny viac Sony ... ta vaha nieje podstatna aspon zena najde skor telefon na dne kabelky
29 dní
Android Android
Ja mam A5 2017 asi rok. Doporucujem. Pekne fotky, slusny SoT ( min 5 hod), Always On, stale svizny...
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188