17.7.
Android Android
Simonko a na nieco take ako "dôveryhodné zariadenie" si v nastaveniach cinana narazil?
--
lnk.sk/mM05
17.7.
Android Android
Narazil som ale ty asi pochybujem.
17.7.
iPhone iPhone
honor 10 je vynikajici telefon, klidne si ho kup, uvidis sam, neni to jen o marketingu, trollech na forech, podplacenych recenzich, i kdyby byl cely okopirovany, dneska prekona i ty nejlepsi samsung, apple. to stejny muzu rict o p20. jsou to uplne jiny telefony, ktery huawei delal rok, dva zpatky. uz si to kupuji lide, kteri prechazi prave z applu, samsungu. s8 je horsi, to rikam objektivne, nezaujate, kvalita honoru 10 je obrovska. osobne sem mel s9 a neskakal jsem z toho dostropu, s9 je podle me uplnej propadak a vsechny recenze tvrdi, jak je vyborny, neni. naopak iphone 8, ktery recenzenti dost kritizovali, mi prijde jako nejlepsi telefon, tam je vykon, dobrej fotak, i kdyz banchmarky a fototesty tvrdi neco jinyho, na androidu nemam prakticky z ceho vybirat, vsechny telefony z predni strany vypadaji stejne
vyrobci androidu jen zalostne kopiruji jeden druheho, neni to jen huawei delaji to vsichni.
18.7.
Android Android
Citacka v predu bude vzdy najlepsie a najpohodlnejsie riesenie ja nou odomykam fon spolu s tvarou aj 300 krat denne. To skor vzadu je o nicom napr. v drziaku v aute ked je citacka vzadu je to hodne neprakticke. Este by som prezil citacku kombinovanu s vypinacim tlacidlo na pravom boku ako to robia Sony a motorola. A teraz sa to pomaly vytraca.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
18.7.
Android Android
Jak male deti :) pouzivanie mobilneho telefonu bez handsfree za jazdy je zakazane. Ak handsfree mas tak sa ti mobil nezamkne, tak kua naco chces sahat na čítačku? :D
--
lnk.sk/mM05
18.7.
Android Android
Urcite praktickejsie ked mobil lezi na stole mat citacku v predu to darmo.
--
18.7.
Android Android
Nie nepoužívam handfree :)
18.7.
Android Android
Asi nepoznáš že dnešné autá majú pripojenie k radiu s mobilom :)
18.7.
Android Opera
Niekedy dávno som si aj ja myslel, že čítačka jednoznačne vpredu pod displejom, lenže teraz môj lg ju má vzadu a firemný samsung vpredu a troška viac som si zvykol na tú vzadu.Keď chcem odomknúť alebo niečo robiť s mobilom, vždy ho chytím do ruky a to už je lahoda priložiť prst a keď nechcem ho zdvihnúť,ale to málokedy tak u lg to zachraňuje dvojité poklepanie po displeji to je tiež veľmi návykové. Každopádne čo tým chcem povedať že citacka vzadu mi príde výhodnejšia pokiaľ viem aj rozsvietiť dvojitým poklepaním....ale 100 ľudí 100 chutí :)
18.7.
Android Android
Simonko ty si skratka debil...
K tej čítačke, urcite je rychlejsie 2x tuknut do displeja,alebo mavnutie nad displejom ako triafanie sa prstom do čítačky. Ďalšie vec, ak zacnete nieco s rukami robit (nie len tukat do displeja) tak zistite ze po zlezeni jednej skalnej steny, alebo jednodňovej brigade na stavbe su vam ulozene odtlačky uplne nanic.
--
lnk.sk/mM05
18.7.
Android Android
Taky až nesom ako ty :)
19.7.
Android Android
Ziadne "mavanie" ani "tukanie" telefon neodomkne. Mam predsa viac prstov na odomykanie. Ked lezi telefon na stole,nic jednoduchsie,rychlejsie a efektivnejsie neexistuje. Ved na to ju predsa vymysleli.
--
19.7.
iPhone iPhone
https://www.gsmarena.com/honor_10_is_set_to_receive_gpu_turbo_and_automatic_image_stabilization_in_august-news-32295.php
19.7.
Android Android
Knox nebud aj ty ako simonko...
Cely cas pisem o tom ze ak navtelefone vyuzivam smart lock tak sa telefon ked som pri nom nezamkne a nepotrebujem citacku vôbec požiť, cize je mi uplne jedno kde je! Ked ju da vyrobca na "spodnú bradu" tak akurat zavadzia.
Ak mam nastaveny smart lock tak nepotrebujem telefón odomknúť,staci mi displej rozsvietiť a na to je tukanie alebo mavabie rychlejsie a jednoduchšie ako pouzivane čítačky.
--
lnk.sk/mM05
19.7.
Windows Chrome
Mne nevadi citacka vzadu. Dvojitym poklepanim displej rozsvietim a potomje tu face unlock, ktory nemam rad lebo nestiham kontrolovat notifikacie, alebo proste nakreslim vzor, ta polsekunda naviac mi zo zivota zas tolko nevezme. Citacka vpredu bola super, ale vacsi displej je lepsi :)
--
¯\_(ツ)_/¯
19.7.
Android Android
Zabudol som dodať ze honor 9 od verzie b364 ponúka aj odomknutie tvárou ktoré zároveň ponúka že keď mobil vytiahnem z vrecka tak sa automaticky rozsvieti displej a zároveň mám zapnuté aby sa nezapol vo vrecku :). Honor/Huawei aspoň tu čítačku využili na to že čítačka je jedno hardware tlačidlo. Ponúka späť domov späť krok a posledne zapnuté aplikácie :)
20.7.
iPhone iPhone
rozhodujici na ctecte na zadnim krytu je, kde je umistena, aby nebyla 1) moc blizko u fotaku 2) moc daleko od spodniho okraje, pak to muze fungovat. na s8 je uplne spatne umistena. ma cenu obhajovat neco, co je pro 80 procent lidi neprakticke? honor 10 soudruzi udelali pro ty lidi. samsung ji ma uplne spatne umistenou, to stejne treba nove sony, nevim jestli je pro navrhare problem zmerit si prumernou delku ukazovacku, tady je totiz nejvetsi problem vsichni nemame stejne dlouhe prsty....
26.7.
Android Android
https://mobile.twitter.com/videolan/status/1022033608670961665 tak táto správa ma dostala, vlc používam naozaj často
26.7.
Windows Chrome
au...
--
¯\_(ツ)_/¯
26.7.
Android Android
Neviem čo sleduješ ale väčšiu blbosť som nepočul :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188