15.7.
Windows Chrome
a keď už tak by som ocenil navrh lepšieho telefonu od p10 a og pixel do 300 € a nie o 100 € drahšie :D
15.7.
Android Android
Zober si Huawei P10 je lepši ako starý Pixel. Ma kovové telo tak pri páde sa mu na zadné starnú tak nič také sa nestane ako pri sklenenej stene :). Ma lepši fotoaparát to je samozrejme aj keď ma pixel clonu f/2.0 a huawei f/2.2 ale bude lepšie fotiť ako Pixel. Čítačka prstov na prednej stráne je výborné hlavne keď mam mobil stojanu v aute a zhasne displej tak nemusí ju hľadať zadnej časti mobilu. Zobral by som si Huawei p10 :)
15.7.
Android Android
:DDDDD Že má vraj lepší foťák si ma pobavil ale tak keď si sa rozhodol pre Huawei p10 tak v pohode ;)
15.7.
Android Android
Je novší fotoaparát tak čo chceš. Všetky fotoaparáty čo su v každom mobile su od tej istej firmy
15.7.
Android Android
Čo ma Google Pixel fotoaparát je použitý v Xiaomi Mi5s a huawei ma novší :)
15.7.
Windows Chrome
pixel ma lepší fotoaparát ale p10 ma viac možností každopadne senzory su všade od rovnakej firmy(sony) ale nie je senzor ako senzor a softverove spracovanie je takisto ine od mobilu k mobilu aj na dxomark ma pixel lepšie vysledky, u fotoaparátov určite neplatí že keď je telefón novší v tomto prípade asi 4 mesiace tak je lepší
15.7.
Android Android
Zober si Pixel ale o týždeň budeš dávať naspäť. Ma možno lepši fotoaparát ale ma málo pamäte :)
15.7.
Windows Chrome
Väčšine ľudí stačí 32gb, ak aj on vie že mu to stačiť bude, nevidím dôvod, prečo by nemal brať pixel, IMO má lepší software, foťák a celkovo ten telefón nemá zasadnú chybu, po lete ho pravdepodobne budem brať tiež nakoľko v tej cenovej skupine nie je lepší mobil...
16.7.
Android Android
No a keď ti ide toľko o tú pamäť Šimon tak nech si kúpi 64GB verziu ale aj 32GB stačia keďže od Google máš neobmedzené úložisko na súbory a fotky ;) a v každom mobile není rovnaký foťák ako povedal Martincin tak rovnaké môžu mať len senzory a software je úplne iný ale tak každopádne si kupil p10 takže není sa o čom už diskutovať :D a daj odkaz kde píšu že xiaomi má rovnaký foťák ako pixel ;) rád si to prečítam
16.7.
Android Android
Ináč ja sa teším na Google pixel 3 to bude pecka v októbri ;) . . .
16.7.
Android Android
Senzor maju rovnaký použitý ako ma Xiaomi Mi5s :)
16.7.
Android Android
32 gb je malo na dnešnú dobu. Keď 32 gb nema ani tolko ale reálne b8de mat 29 potom systém ďalších 6 bude zaberať systém potom tie nejaké aplikácie ktoré budu zaberať ďalších 13 gb reálne zostane 10 gb čo je pre mňa náročného užívateľa málo:)
16.7.
Android Android
Tak každý užívateľ má iné preferencie niekto chce mať viac miesta niekomu stačí menej niekto chce super foťak niekto zas super procesor a parametre mobilu na hry niekto zas kompaktný niekto zas veľký . . . Sto ľudí sto chutí ;)
16.7.
Android Android
Aj tak starý Pixel není dobrý. Možno ten fotoaparát ma dobrý ale starý. Čítam recenzie tak tie staré z roku 2016 kedy to bol top mobil ale teraz porovnať s 2018 alebo 2017 tak už je mobil ktorý je starý so svojím zhľadom a procesor radšej keby som si mal ja vybrať medzi pixel xl a p10 plus tak si vyberiem lepši mobil p10 plus alebo p10 ktorý ponúka čítačku prstov predu čo som aj chcel keď som si kupoval svoj mobil :)
16.7.
Android Android
Tak to je tvoj názor . . . A pixel sa dostal na Slovensko v roku 2017 takže až taký starý není . . . Mne sa zas na Huawei nepáči nadstavba Androidu
28 dní
Android Android
» Simon235: 32 gb je malo na dnešnú dobu. Keď 32 gb nema ani tolko ale reálne b8de mat 29 potom systém ďalších 6 bude zaberať systém potom tie nejaké aplikácie ktoré budu zaberať ďalších 13 gb reálne zostane 10 gb čo je pre mňa náročného užívateľa málo:)
realne je dostupnych 32-8gb, 24 gb. pixel ma nejlepsi fotak, ktery muzes koupit v roce 2018, stary je maximalne v tom,ze je kompaktni, i kdyz ramecky jsou dost siroky. p10 je uplny "odpad" podle pixelu. -odsalano z pixelu.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188