Sony Xperia XZ2 alebo Hawei P20 Pro?

  • 7 príspevkov
  • Richard Hombauer 03.07.2018 - 16:00

    Čitateľka Ľubka píše, že si o mesiac kupovať nový telefón. "Budem prechádzať z iOS na Android a rozhodujem sa medzi Sony Xperia XZ2 a Huawei P20 Pro. Ku ktorému z tých dvoch by ste sa viac priklonili? Ocenila by som váš názor." Poradíte jej?

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne03.07.2018 - 16:23 Trvalý odkaz

    Ja by som pockal do oktobra a kupil novy iPhone. Prechadzat len tak z rozmaru je blbost, kopa veci funguje inak, hoci vysledok v aplikacii je nakoniec rovnaky.

    Asi Xperiu, Huawei a ani Honor mi nie su sympaticke - je to ale cisto vec osobnych a emotivnych preferencii. Po odmysleni vsetkych bombastickych specifikacii sa da s oboma telefonmi fungovat rovnako.

    Simon23503.07.2018 - 20:30 Trvalý odkaz

    Sony su hrubé to jediné mi vadí inak super telefón zobral by som si radšej huawei p20pro :)

    Richard Hombauer04.07.2018 - 16:07 Trvalý odkaz

    ja som presiel z iPhonu 7 na Huawei P20 a sam som prekvapeny, ze to zvladam. par veci je pomalsich, par veci funguje inak, par veci lepsie...pripravim o tom clanok. P20 Pro je drahy a precenovany.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne04.07.2018 - 16:12 Trvalý odkaz

    tak, zvladnut prepinanie medzi telefonmi nie je zlozite, staci si zvyknut na aktualne podmienky. Otazkou skor je, kto si ako chce zvyknut, a co je za to ochotny obetovat.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease04.07.2018 - 16:44 Trvalý odkaz

    nie som ochotný obetovať nič :-))

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne04.07.2018 - 17:06 Trvalý odkaz

    no jo. niektori ludia su toho schopni obetovat na zmenu v zivote dost... a nemusi ist len o sprosty telefon :D ale to je uz o inom.... :)