21.6.
Apple Mozilla
Citatel patrik sa pyta: Dobry den aky mobil by ste mi odporučili od 250 do 400e ? ide mi hlavne o kvalitny fotoaparat a dobry vykon. sledujem vase recenzie na ytb ale neviem sa rozhodnut.. zaujal ma Honor 8 alebo 9 , alebo nejaky huawei , samsung , motorola? vdaka za odpoved a budem rad za vaše tipy
21.6.
Android Android
Honor 10 za 438 eur dal by som tie 38 eur máš naj foto mobil do 400 eur. Keď nechce za 438 tak honor 9 fotí mam mobil 10 mesiacov a som už urobil 5000 fotiek ktoré vyzerajú súperovo môžem mu aj dajaké poslať. Potom tu má ešte Lg G6 za 399 eur neviem ako foti ale môže byť zaujímavý :)
21.6.
Android Android
Samsung S7 nie mobil už je starý radšej nejaký iný. Ma starý procesor fotoaparát už nebude najlepší
21.6.
Android Android
Podľa mňa buď Google pixel 64GB verziu alebo ten samsung s7 podľa mňa sú na tej istej úrovni oba
22.6.
Windows Firefox
a čo tak Huawei P9 ? prešiel by som na jeden z tychto mobilov co su tu spomenute zo Sony Xperia z3 compact. Je možne že pri všetkych tychto mobiloch by to bol znatelny pokrok pri foteni ?
22.6.
Android Android
Áno bol by to znatelný pokrok ja som mal z5 compact a prešiel som na Google pixel a som normálne žasol ale tak Google pixel je určený hlavne na fotenie a tak ak chceš aj hrať nejake náročnejšie hry tak by som zvolil iný mobil npr honor10 alebo Samsung s8 alebo samsung A6+ no a Huawei p9 nefoti asi až tak vynikajúco oproti z3 compact ak Huawei tak by som siahol po navších modeloch ;)
22.6.
Windows Firefox
Vďaka za rady a tipy ;)
22.6.
Android Opera
len dva v danej cene, honor 10 alebo lg g6
--
LG G6
22.6.
Android Android
Ešte tak Huawei P10
22.6.
Android Android
Pan X si spadol s vesmíru. Huawei p9 horšie fotí ako Z3 compact. Daj sa liečiť :)
24.6.
Android Android
Nepovedal som že fotí horšie ale že to taký ohromný rozdiel nebude fotí lepšie ale zase o toľko lepšie nie aby som z toho padol na zadok a neposielaj ľudí na tomto fóre sa liečiť sa mi zdá že už som druhý koho si poslal :D ja by som si na jeho mieste radšej kúpil p10 a preto som povedal že novší model
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188