Nabijanie iphone 7

  • 11 príspevkov
  • Tomáš 15.06.2018 - 20:11

    čaute mam taky problem mam asi mesiac novu sedmičku a pri nabijani som si viac krat všimol že sa normalne nabija a pri 97% ako keby sekne asi pol hodinu je 97% a potom skoči rovno na 100%, myslite že je to v pohode ? dik za odpovede :)

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.06.2018 - 20:35 Trvalý odkaz

    ako sa to prejavuje? Ubudaju mu percenta tiez skokovito? Ak ti to vadi, daj ho reklamovat. Ja mam malu sedmicku od oktobra 2016, toto som ale nikdy nespozoroval. Skus inu nabijacku a kabel predtym. Ak mozes, daj mu 2A zdroj a iny kabel, co to urobi vtedy. Reklamovat hej, ale predtym trosku troubleshootingu padne vhod.

    Tomáš15.06.2018 - 20:53 Trvalý odkaz

    to je fungel novy mobil z očka mam ho meseiac baterka mi vydrži uplne super pri bežne naročnom použivani občas net nejake video par hovorov aj 3 dni vydrž a na konči tretieho dna nejakých 25% a nevadi mi to ja len či to nemože byť nejaka chyba a nerad by som ho daval reklamovať ked nieje dovod.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease15.06.2018 - 21:28 Trvalý odkaz

    Podľa mňa bežná vec, nad 90% sa nabíjanie výrazne spomalí. Mierne už pri 80% kapacity.

    Simon23515.06.2018 - 21:33 Trvalý odkaz

    Baterka by to nemala robiť že polhodinu trvá že sa nabije do sto :)

    Tomáš16.06.2018 - 16:55 Trvalý odkaz

    no z 97% na 100% to trvalo cca 20 min možno viac možno menej ale približne :)

    ondrakomous16.06.2018 - 19:02 Trvalý odkaz

    na reklamaci to nebude, ke konci se vzdycky baterie dobiji dele, prvnich 50% se nabiji naopak rychle, zalezi jakou nabijecku pouzivas, doporucil bych nabijet jenom originalem/nabijecka i kabel, na to si davej pozor, uz jsem videl spalenych iphonu celkem dost, hlavne v aute to rado zahori, kdyz si clovek koupi neoriginalni prislusenstvi, aby usetril a pak prijde do servisu, jezisimarja me to vyhorelo. nejlepsi je pouzivat nabijecku, ktera je primo s mobilem, hodne prodejcu prodava Fake jako original. dopruciji obchody istores, istyle, proste premium reseller. si to jedini nelajznou.
    hledal bych spise problem v nabijecce a kabelu jak v mobilu.

    Tomáš16.06.2018 - 20:17 Trvalý odkaz

    ondra nepochopil si použivam určite original prislušenstvo mobil som kupoval cez operatora čiže pravdepodobnost že prislušenstvo je "fake" je velmi mala ak nie nulova podla mna, a myslel som to že to rovno skoči z 97% na 100% (chyba 98 a 99) dufam že už chapeš :D a to chcem vedieť či si to niekto všimol alebo iba ja :D

    ondrakomous16.06.2018 - 21:56 Trvalý odkaz

    a resis konkretne co? z tveho prispevku to nejde moc pochopit, najdi si typ baterie na googlu, pak pochopis, jak to cely funguje. jako myslis, ze 1% pribiva za stejnou jednotku casu? prvnich 50% se nabije v nejkratsim case, pak se ten casovy cyklus postupne prodluzuje a ke konci je nejpomalejsi, asi to dava smysl, co myslis? resis fyziku zakladni skoly, promin, ze sem si tvuj prispevek neprecetl cely.

    pokud si po precteni meho prispevku
    pochopil, ze vetsina lidi nabiji prave na tvych "problemovych 97%", pak si to pochopil spravne, gratuluji, protoze ani ja nenabijim na 100%, vis, proc jsem tam uvozovky, protoze tam muze byt "problemovych 60", protoze nemas cas na 100%, bingo, protoze je uplne jedno, na kolik nabijis.

    ondrakomous16.06.2018 - 23:41 Trvalý odkaz

    myslis tohle, "skoči rovno na 100%," to neni zrovna technicka veta, jak mam technicky reagovat, jak muze neco v elektronice skakat? cimz si defakto odpovedel sam, kdyz na to chce prijit. ma dve moznosti, cekat na 97%, nebo cekat na 100%, co je lepsi? teoreticky cekat na 98%, to je treti moznost. porad se bavime o ukazateli cisla na displayi, na kolik si myslis, ze ten ukazatel bude presny, me treba iphone ukazuje 5% a pak se vypne. muzeme se tady bavit o teorii, ale bude to stejne k nicemu.
    to muze potom sedet s merakem na fakulte elektrotechniky a merit si odbery a zapisovat si hodnoty, pak se muzeme bavit technicky, presne. muze klidne dva dny pocitat odchylky a zapisovat do mereni, samozrejme vse bude provadet na zklalibrovanych mericich pristrojich.

    2X 60 je 120, 3X60 je 180, takhle se musi on naucit premyslet, to vychazi z technologie baterie, proto jsem mu psal, nikdo nenabiji na 100. kazdej z nas nabiji na 100% pres noc/kdy cas nehraje zadnou roli, protoze spime, pres den vsichni viceme dobijime na nejakou nizsi hodnotu, proto nemas 2hodiny, abys u toho sedel a cekal, co se bude dit na poslednich 3%.

    uplne to chapu, koupim si technicky dokonaly zarizeni, ktery nabiji na 97% a tim padem clovek, ktery premysli technicky ma najednou problem a odpoved nezname? jenze zadny technicky zarizeni neni uplne dokonaly.
    urcite bych prodavace zasypal argumenty a nechal si vratit penize. u operatora je to vzdycky problem, prodavaji tam cviceny opice, ktery jsou dokonale proskoleny, co maji rikat, delat. maji nauceny fraze, ktery dost casto byvaji v rozporu s dobrymi mravy a taky legislativou. podival bych se do obchodnich podminek, jestli tam neni zminka o nabijeni v rozmezi 97%-100% vetsinou mivaji osetreny i tohle.