iPhone synchronizacia kontaktov s kontaktmi v Gmai

  • 31 príspevkov
  • orientmonkey 25.07.2011 - 14:28

    Ahojte,

    uz nejaku chvilku neviem dojst na to ako zosynchornizovat kontakty s kontaktmi, ktore mam ulozene v Gmaily.

    Je to nejako mozne? Je mozne, ze mi to spravi v tel rovnake skupiny kontkatov ako mam v Gmail a priebezne mi ich bude navzajom synchronizovat.

    Dakujem.

    Edit: bavime sa o Iphone 4

  • orientmonkey27.07.2011 - 14:26 Trvalý odkaz

    Este by som mal dva veci na Iphonakov.

    1. exustuje akasi aplikacia Black list pre iPhone?

    2. Ako dostanem do Iphonu dokumenty. V iTunes som to nejako nevedel najst. Same pridanie hudby a filmov, ani jedno ale nie je moj pripad :(

    zemiak27.07.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    1. iba cez jailbreak
    2. v iTunes mas zalozku aplikacie, tukni na nejaku a dole sa ti objavi prenos do nej. ked si posles podporovany dokument do mejlu, mal by sa dat otvorit v prislusnej app

    orientmonkey01.08.2011 - 18:40 Trvalý odkaz

    1. neviem co je jailbreak
    2. to musim ist cez maily? neviem spravit to, ze si do iphone nakopcim do nejakeho mnou vytvoreneho folderu/folderov dokumenty?

    zemiak01.08.2011 - 19:03 Trvalý odkaz

    1. jailbreak je otvorenie zariadenia pre aplikacie tretich stran, ktore neboli schvalene Applom
    2. nemusis, mozes aj cez iTunes, zalozka Apps, dole File Sharing, a tam mas zoznam aplikacii, ktore podporuju prenos suborov. Tukni na tu tvoju, zvol Add... a pridaj do nej dokument. Na kopirovanie cez Total Commander a vlastne adresare zabudni

    orientmonkey01.08.2011 - 19:18 Trvalý odkaz

    dik za info. musim vsak skonstatovat, ze cim dalej tym viac som "spokojnejsi" s tym uzasnym vsemocnym Iphonom :) stare zlate HTC...

    pepo93001.08.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    Presne aj ja mal som Htc Desire HD ale som dost sklamany s i-phonom 4 ked ho porovnavam s Mojim byvalim Htc i-phone mi pripada ako hlupy telefon bez Os. som toho nazoru ze kto prejde s android telefonu na i-phone bude lutovat. :)

    zemiak01.08.2011 - 21:54 Trvalý odkaz

    Kto chce s vlkmi vyt... a tak dalej. Ked sa chces hrat, chod spet na Android, bude ti vyhovovat viac. Ked chces nieco co ti nelezie do cesty a je 100% "nenasieracie", ostan pri iPhone. Ja vyber nelutujem.

    orientmonkey01.08.2011 - 23:43 Trvalý odkaz

    co ja ti viem...mna ten iphone nasr.. po troch minutach
    akoze zase neni to najvacsia tragedia na svete, ale Android je premyslenejsi a vhodnejsi na pracu

    napr:

    iphone nedokaze normalne zosynchronizovat kontakty na Gmail konte, nepozna viac ako dve cisla a ani obe nemozu byt oznacene ako mobil....toto ma akurat nasralo lebo mi to komplet rozhadzalo kontakty a este mnozstvo kontaktov ked mi vola tak sa tvari akoby som ich nemal v zozname....konkretne tie pri kotrych mam viac ako dve cisla

    pri androide sa lahsie pracuje s mailami (mne teda urcite)

    a android velmi kvalitne synchronizuje kalendare, takisto ich pekne farebne oznacuje (iphone ich rozlisuje farebne tiez, ale uplne inymi farbami ako su pouzite v kalendaroch, android vzdy pouzil rovnaku farbu ako v kalendaroch)

    v androide sa lepsie pracuje s dokumentmi

    na druhej strane na iphone sa mi lepise pise, su tam pouzite kvalitnejsie materialy

    pri rozbalovani vakuovo zabalenoho iphonu ma nastvalo, ze tel v hodnote cca 900 eur je doskriaany na tej bocnej kovovej casti...

    fotak ma lepsi vraj iphone, neviem este som nic nefotil

    Osobne sa mi nechce teraz investovat do noveho tel, ale zatial som v tom, ze do roka sa vratim k Androidu pretoze mi viacej na pracu vyhovoval...

    Edit: pripadne vyskusam BB, velmi si vycitam,ze som nezobral BB Torch...

    tomcopsk02.08.2011 - 10:19 Trvalý odkaz

    Mal som BB pred iPhone a to je uplne ina kategoria telefonu...ono pred kupou treba aj vediet, na co ten telefon primarne potrebujem. Lebo nehnevaj sa, aj ked nepochybujem,ze si skuseny podla toho, co si napisal a v podstate suhlasim, ale porovnavat BB s nejakym Androidom a iOS je nie velmi na mieste. BB je uplne ina kategoria telefonu a OS. Mal som vsetky OS a BB bol jeden z naj, keby iOS vychytalo take zakladne muchy a dorucenky SMS,prilohy v mailoch a pod, tak iOS je velmi kvalitny system, lebo je svizny, mozes tam po JB nahadzat co chces a ten system bezi (podla mna) stale rovnako. Takym bol aj BB, z toho mi vychadza, ze ked sa vyrobca orientuje na svoj HW a ladi system vylucne pre seba, tak to aj za nieco stoji (iOS, BB). Ak ale vyrabate OS pre rozne HW (Android, Windows phone), tak za to zaplatite rychlostou, stabilitou.
    Takze je na cloveku,co si vyberie. Kazdy OS ma nieco do seba.

    zemiak02.08.2011 - 10:36 Trvalý odkaz

    S google kontakty nesynchronizujem, ale bezne mam viacere mobilne cisla pri jednom kontakte. Ten skrabanec si mal reklamovat rovno na predajni, to by nastvalo aj mna.
    iPhone ma vseobecne lepsi fotak ako HTC, ale taky SE tiez nie je na zahodenie.
    Nic si nevycitaj, iPhone kludne predaj (nestraca cenu) a kup si Androida. Viditelne ti iOS/BB nesadol.

    tomcopsk02.08.2011 - 10:47 Trvalý odkaz

    No ten iPhone by som uz predaval urychlene, nakolko mozno o mesiac aj nieco uz tu cenu strati. Co sa tyka skrabanca, tiez by som to asi riesil, vsak stat sa moze.

    ssamoo02.08.2011 - 13:24 Trvalý odkaz

    Nestrati..ak narazas na uvedenie mozneho nastupcu, treba ratat s tym, ze cena iPhone 4 klesne len minimalne. Stratu hodnoty nema doteraz ani iPhone 3G, ktory dokazes predat za velmi slusnu cenu..navyse stale su to len spekulacie ohladom noveho iPhonu a nikto ich nikde nepotvrdil...dokonca nie je oficialne naplanovany ani ziadny Keynote resp. ina prezentacia k tomu...

    zemiak02.08.2011 - 13:51 Trvalý odkaz

    Podla poslednych sprav oktober. iPhone 3GS sa stale predava za cca 300 euro, iPhone4 si cenu udrzi minimalne do uvedenia na Slovensku (jar??)

    orientmonkey02.08.2011 - 18:11 Trvalý odkaz

    ten skriabanec neni taki drasticky, nechce sa mi natahovat...tak vela zase pre mna ziaden tel neznamena. Mozno keby som mal Vertu tak by som sa s tym zaooberal. Len principialne sa tomu v duchu trochu smejem, ze taky drahy tel moze mat nieco take od novosti.

    Pri tom Iphone chvilku zostanem, tak rok s nim vydrzim a potom si kupim Android alebo skusim BB (BB ma zatial nesklamalo a prave som pisal ako si nadavam, ze som nevzal Torch) a mozno si nan zvyknem a kupim si dalsi Iphone :DDD

    Tie kontakty mi bohuzial synchronizuje nejako dementne...bohuzial, uz som si aj vsimol, ze tam moze byt viac cisiel ale nechapem preco mi s Gmailom nezosynchronizuje viac ako dve cisla...

    Iphone ma ale jednu velku vyhodu: milion veci sa da nan zohnat a kazdy ma nan nejaku aplikaciu (napr sme.sk, tatrabanka...)

    zemiak02.08.2011 - 18:31 Trvalý odkaz

    Aj majster tesar sa utne. Teraz to uz nevyreklamujes, to ta poslu do sipku, ze si si to poskrabal sam. Ak pri iPhone vydrzis rok, uz od neho nepojdes, uvidis. Budes tam mat mrte aplikacii, vsetko vyladene.
    Je omnoho lahsie kupit si dalsi iPhone a vsetko to jednym restorom v iTunes donho preniest ako prechadzat na inu platformu a znova zhanat vhodne app a zvykat si na ine ovladanie/nastavovat vsetko odznova.

    orientmonkey03.08.2011 - 18:36 Trvalý odkaz

    Nemal by sa :) To je ten rozdiel medzi niecim co je len dobre a co vynikajuce. Okrem ineho trochu robime aj s luxusnymi vecami a to by sa stavat nemalo...ako vnutorne som s tym ok, len si myslim, ze tel za 750 resp. 950 Eur by mal splnat iste standardy...

    Mna stal tusim 200 Eur k pausalu, neviem presnu sumu. Keby som zan dal 750 tam v predajni uvidia velice nastvaneho zakaznika...

    To je vcelku zaujimave co si napisal, to by bola jedna z veci, ktora by mi mohla vyhovovat.
    Cize vsetky aplikacie mi poficia aj v dalsom Iphone a netreba za ne druhykrat platit ak som tomu dobre rozumel...

    zemiak03.08.2011 - 18:48 Trvalý odkaz

    Vsetky aplikacie ti pobezia dokonca v piatich roznych iOS zariadeniach a nemusis za ne platit. Ked kupis pre manzelku/frajerku/... dalsieho ajfona/ajpeda a prihlasis ho k svojmu uctu, bude mat zadara vsetky aplikacie, co si uz kupil.
    Mne to vyhovuje naramne.

    kenvele03.08.2011 - 20:12 Trvalý odkaz

    ja trochu nechapem v predoslom(tochu viac predoslom:) prispevku vetu iphone nepozna viac ako jedno cislo? mam na gmail komplet zoznam kontaktov a synchro s iphonom mam kontakty ktore maju 3 t.c a 2 e-mail adresy facebook kontakt ..full adresu aj datum narodenin synchro skrz kalendar a nevidim problem otvorim si kontakt tak ma hned aj nahodi cez google mapy do mesta jeho bydliska:) plus mam kalendar mien ktory iphone.none.sk/sk.ical ktory ma upozorni kto bude mat meniny nasledujuci den:) trosku uz ludia prehanate v tom aky je android super(aj s malwareom)len preto z ema xy app zadara a aky je iphone alebo windows a zvysok nedokonaly:))) mal som aj ine os a poviem jedno kto chce a vie nastavi si vsetko tak aby mu to proste islo ..kto nevie nadava:)

    orientmonkey13.08.2011 - 03:32 Trvalý odkaz

    Zacinam vazne uvazovat nad tym, ze predam ten iPhone.

    je nejaka sanca to predat aj ked som krabicku a sluchatka vyhodil ? (bohuzial mam hlupy zvyk, ze vzdy vyhodim to co nepotrebujem z telefonu :)))
    Ked ano tak kolko je rozumne zan pytat, aby som sa neoklamal a zase nech nepytam vela, aby sa predal?
    ma necely mesiac, je to 16GB cierna verzia,
    je k nemu:
    -2x nabijaci kablik
    -neotvorene matne folie
    -nejake carbonove(nielen bezna folia, ale ma to aj strukturu carbonu) polepy
    -kozene puzdro Piel frama http://www.pielframa.com/apple-iphone-4-unipur-cases.htm v ciernej farbe -dalsie puzdro PORSCHE DESIGN za dalsich nejakych 70 eur ako maju tu
    http://www.facebook.com/porschedesigngroup

    Necakam, ze za tie doplnky nieco velmi dostanem, tak ale mozeme to povazovat napr ako nahradu za tu krabicku :)

    Nemozem si pomoct, mne ten tel vyslovene nevyhovuje, asi si nan nezvyknem a pojdem do BB...
    Uznavam, ze to nejake vyhody ma. Nie je to vsak pre mna....

    zemiak13.08.2011 - 09:24 Trvalý odkaz

    tmobile blokovany alebo orange neblokovany? Pozri si inzeraty bud tu v bazari alebo na bazosi. Dost zavazi aj ten skrabanec, ak je viditelny na prvy raz.

    orientmonkey13.08.2011 - 12:01 Trvalý odkaz

    Ahoj neviem ci je blokovany je z tmobile. ten skriabanec je len velmi povrchovy a ma cca 1,5mm podla mna si ho 9 z 10 ludi nevsimne. Ja som detailista :)

    Poradis mi kolko za to pytat?

    zemiak13.08.2011 - 13:53 Trvalý odkaz

    Skus tam dat orange alebo o2 sim. Ak pojde aktivovat a pojdu hovory, nie je blokovany. V pripade neblokovameho skus 500, blokovaneho 450. Bud pripraveny spustit 20 za chybajuce sluchadla.

    orientmonkey13.08.2011 - 14:10 Trvalý odkaz

    Dik za odpoved. nemam bohuzial O2 ani Orange sim

    nevies o niekom z BA kto by mal zaujem?

    Dam ho za 370 uplne v pohode, ked to pojde rychlo tak aj za 350.

    stav je super len chybaju tie sluchatka a krabica

    samozrejme k tomu pridam aj komplet prislusenstvo co som pisal

    Lenka Ivančíková13.08.2011 - 15:23 Trvalý odkaz

    Pouzi inzerciu na hlavnej stranke. Dik.

    orientmonkey13.08.2011 - 16:13 Trvalý odkaz

    Ok, je to tam :)

    Ako z toho iphonu vymazem uplne vsetko do povodneho stavu?
    Zatial je to nejako na mna zaregistrovane na iTunes, treba to nejako odregistrovat? Neni sanca, ze by niekto na iTunes potom nakupoval na moju kreditku?

    Lenka Ivančíková13.08.2011 - 19:33 Trvalý odkaz

    Cez iTunes urob Restore, bez obnovenia zalohy.
    A pokial nikto nevie tvoje heslo na Apple ID, tak nenakupi. Novy majitel si ho zaregistruje na novy ucet a hotovo. Ked si kupis novy Apple, tak pri registrovani na svoj povodny ucet ti budu platit aj aplikacie kupene na povodny iPhone.

    orientmonkey14.08.2011 - 02:00 Trvalý odkaz

    dik za radu, hotovo a telefon uz aj ma noveho majitela :) vidime sa v BB vlaknach :))))

    Richard Hombauer14.08.2011 - 14:27 Trvalý odkaz

    skoda, ze som si to nevsimol skor. by som ho zobral. aspon som usetril par eur. :-)