Dilema - Oneplus 3/3T vs Xiaomi mi a1

  • 7 príspevkov
  • Scotty 13.06.2018 - 13:50

    Zdravím, chcel by som kúpiť nový telefon, no nechcem vela investovať max 200 eur. Preto otázka znie či ísť radšej do bazarovky oneplus 3T alebo zobrat Xiaomi mi a1. Zaujíma ma hlavne kvalita foto/video preto si myslím že tu má asi Oneplus navrch. Poprosím sa hlavne zamerať na výber zo spomínaných modelov lebo aj ked dáte iný tip npr na dobrý huawei tak si ho nekúpim len z princípu averzie k značke...

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne13.06.2018 - 14:16 Trvalý odkaz

    urcite bazarovy oneplus 3t. nie je o com. oproti mi a1 lieta, ten vykon a rychlost urcite ocenis. plus ak este je v zaruke, lebo 3T nie je 2 roky na trhu, o to lepsie. Oneplus ma aj pozarucny servis a ceny nahradnych dielov zverejnene na internete. Xiaomi vyzera ako lakadlo, ano, no zdanie klame. Mal som Oneplus 3, a mam Xiaomi Redmi Note 5, tak, exprimentalne, som bol zvedavy co dokaze android za dve stovky. Nie je to zle, ale ak by som si ja mal vybrat na zaklade mojich skusenosti, vsetkymi desiatimi beriem oneplus.

    Scotty13.06.2018 - 14:28 Trvalý odkaz

    super toto som potreboval počuť ! realne skúsenosti...tiež som viac naklonený k oneplusu ...mám sním už aj skúsenosti a bol som vždy spokojný...dakujem

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne13.06.2018 - 15:23 Trvalý odkaz

    mozno sa najde niekto kto da hlas aj Xiaomi. Urcite to nie je zly telefon, ma vsetko potrebne a aj cipset je relativne vykonny. Ale Oneplus, to je ina liga. Lepsi softver, rychlejsi hardver, (subjektivne) krajsi dizajn, rychle nabijanie. Fotoaparat je taky, skor priemerny, posluzi hlavne cez den, vecer a slabsom svetle, treba tie vysledky brat s rezervou... alebo pouzivat google camera mod.

    Knoxville13.06.2018 - 17:03 Trvalý odkaz

    Dosetri na Oneplus 5 a budes stastim bez seba..

    Scotty13.06.2018 - 17:12 Trvalý odkaz

    ako...za 300 sa už daju zohnať 5Ky ....ale to už je taká cenová hladina že to sa zase začnem obzerať radšej už po samsungu s8 a iných...a vobec povedal som si že najbližšie nechcem drahý telefon...

    Knoxville13.06.2018 - 17:39 Trvalý odkaz

    Tak ak mas limit 200 eur tak 3T. Ja osobne by som tu stovku doplatil lebo viem ze patka vydrzi min. 2 a viac rokov. Ale je to na tebe...