Social media smartfon - 350 - 500 eur

  • 16 príspevkov
  • super.talent 09.06.2018 - 22:43

    Zdravim vas, chcem upgradovat telefon, primarne vyuzitie bude social media - teda instagram, fb, takze fotoaparat a zaznam videa (stabilizacia musi byt) su asi najdolezitejsie, dalej budem vybavovat maily, pocuvat hudbu, prehliadat web/youtube, momentalne mam 5,5" displej a nic mensie by som asi uz nechcel, potesi odolnost voci vode/prachu, atd. hry moc nehravam, taktiez audio jack ak nebude tak to prezijem. Co som pozeral tak huawei/honor su natom so zaznamom videa horsie, aj ked nepozeral som vsetky risove recenzie na YT, tak ak sa myslim opravte ma. Potom je tu asi bazarovana galaxy S8 (nebranim sa bazaru), pripadne aj S9 (to je na hrane rozpoctu), dnes som pozeral recenziu oneplus6, celkom foto/video su vraj OK, len neviem vzdy boli OnePlus kritizovane pre fotak v porovnani s galaxy Sxy pripadne iPhone. Takze tak, ako som pisal, bazaru sa nebranim. Dik.

  • Simon23510.06.2018 - 10:58 Trvalý odkaz

    Bazarove veci nikdy živote nekup. Kupuješ mačku vo vreci pekné kúp si nový mobil nie nejaký bazarovi. Mam s tým skúsenosti. Radšej zober si honor 10 alebo Oneplus 6 alebo Xiaomi Mi8

    super.talent10.06.2018 - 12:35 Trvalý odkaz

    nuz tak preto pisem sem, aby ste mi pomohli rozhodnut sa :) fakt teraz neviem

    Nightmare10.06.2018 - 13:17 Trvalý odkaz

    LGcka tiez natacaju a fotia vyborne G6,V30...

    ondrakomous10.06.2018 - 14:47 Trvalý odkaz

    honor 10 je perfektni telefon, ted momentalne nema moc konkurenci v teto cenove relaci, dobry je jeste xiaomi mi mix2, co je perfektni na honoru 10 ctecka otisku na predni strane, ktera je dana fakt v uzkym ramecku pod sklem, navic designove a zpracovnaim je to naprosta spicka. na rendrech vypada nic moc, ale na zivo je bombasticky.porovnaval jsem schvalne s asusem zenfone 5 a asus se vubec nechyta, co me nejvic na honoru 10 prekvapilo je kvalita zpracovani, kvalita displaye, tam se huawei zlepsil neuveritelne, celkova rychlost systemu nadstavby na nejnovejsim androidu je spickova. nedelal jsem srovnani, ale prijde mi sviznejsi jak samsung s8.

    black magic spells10.06.2018 - 14:59 Trvalý odkaz

    Tak tu je toho na výber naozaj viac , v prvom rade oneplus 6 , xiaomi Mi8(aliexpress shop mi global store cez DHL eu express máš ho do 500€ 128gb verziu skladom bez ďalších doplatkov), honor 10, view 10, LG V30+ 128gb(eglobalcentral.eu) a samozrejme aj Samsung S9/prip minuloročný S8+ aj napr minuloročná Motorola moto Z2 force-paradoxne tu ešte nik nespomenul ale je to skvelá voľba tiež do 500€, je na Tebe ktorej značke si najviac naklonený, zle nespravíš s ani jednou voľbou z týchto

    Simon23510.06.2018 - 16:02 Trvalý odkaz

    Alebo môžeš kúpiť si honor 10View lepši ako honor 10 :)

    super.talent10.06.2018 - 16:04 Trvalý odkaz

    ako je natom honor 10view s OIS? lebo viem, ze honor 10 nema stabilizaciu a pri videach je to dost podstatny rozdiel

    black magic spells10.06.2018 - 19:04 Trvalý odkaz

    Skvelé 4k video má aj s panasonicom G9 keď už spominame mirrorless systémy ;) ale myslím že dotyčný chalan chce niečo do 500€ a toto rozhodne do tejto kategórie nespadá. Osobne by som sa rozhodoval asi medzi trojkou S8+, oneplus 6 a xiaomi Mi8 128gb/256gb Mi8 s 256gb vyjde na Ali cez mi global store cca 530€ aj s dopravou eu dhl to je top kupa,skladom majú zatiaľ čiernu aj bielu(cena čo som uviedol je za bielu) modrá je zatiaľ len ako presale

    ondrakomous10.06.2018 - 19:22 Trvalý odkaz

    gh5 je vrchol u panasonicu. moje dobra rada vzit honor 10, i kdyz opticka stabilizace mozna chybi, bude mit zaruku 2 roky, koupi prakticky vsude, experimentum one plus, xiaomi bych se vynul, prece jen pro normalniho smrtelnika je to jakasi jistota. xiaomi mi8 hadam nikdo na Slovensku nevidel, nedoporucoval bych eshopy a telefony,ktery nemam vyzkouseny. Honor 10 je nejlepsi volba kolem 350/ prece jen ty chipsety v samsungu jsou stary a jde to znat. s8 je starej mobil pomalu dva roky, coz je mobil na doziti, u honoru fakt mas pocit, ze je to moderni, novy, za to muze pochopitelne notch, ale i zadni kryt jak krasne meni barvy. one plus 6 neni moc dobre hodnoceny, one plus 5t bylo podle zahranicnich recenzi lepsi, kdyby se one plus 5t prodavalo, doporucim ho, ale jak vsichni vime je sold out. one plus 6 mi prijde dost propadak, ale to je nazor, kterej jsem si udelal na zaklade recenzi. one plus je okrajovka, projekt, ktery se dal nema kam moc posouvat, prece jen jde citit, ten rozdil mezi 3-6 nejlepsim vyrobcem, huawei ma ty telefony naprosto vymazleny, kdezto u chinske klasicke skladacky se nemuzes kvalitou dostat na takovou uroven. jedina nevyhoda, ze telefon je totalne zaflakany bloatwarem od vyrobce, nemusis byt odbornik na cyberbezpecnost, abys videl, ze v tom neco nehraje. kdyz se pred lety resilo, ze vyrobci si do telefonu instaluji svoje veci, ktery uzivatel nemuze odinstalovat, tak jedinej apple na to zareagoval a umoznil uzivatelum odinstalovat i systemove aplikace.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.06.2018 - 12:46 Trvalý odkaz

    "s8 je starej mobil pomalu dva roky, coz je mobil na doziti"
    :-))