11 dní
Windows Chrome
Zdravím, chcel by som sa opýtať na vaše skúseností s S9... Sestra kúpila S9 no v podstate od začiatku má také menšie problémy so sekaním.Napríklad keď sťahuje hornú lištu, tak jej to ide tak sekavo, keď vypína zapnuté aplikácie tak tiež. Ja som mal S9+ a takýto problém som nemal.Môže byť,že je to chybný kus? Alebo to je tou 4GB RAM?
10 dní
Windows Chrome
nikto nič ? :/
10 dní
Apple Mozilla
Normálne to nie je, keď to bol nový kus.
Skúšala Hard Reset? Ak nepomôžu továrenské nastavenia treba reklamovať.
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
10 dní
Windows Chrome
Osobne som ho robil. 3x. čiže reklamácia. ok, vďaka.
6 dní 14 hod
Windows Internet Explorer
Nezaznamenal niekto z majiteľov S9 problém s notifikáciami v Gmail? Preliezol som všetky nastavenia, všetko je nastavené ako má byť, napriek tomu mobil neupozorňuje na príchod emailov, pri otvorení aplikácie mi hneď naskočí 5 prijatých a pod. Ďakujem za každý prípadný postreh alebo radu.
6 dní 14 hod
Windows Chrome
Chodec: mal som presne ten isty problem na A5 2017 (Oreo / Experience UI). Tiez nechodili notifikacie Gmailu. Tiez som preliezol vsetky mozne nastavenia telefonu / Gmailu, nic nepomohlo. A zrazu, po nejakom case (update Gmailu...? ), to funguje korektne. Neviem, cim to bolo sposobene..
5 dní 13 hod
Android Android
Mne vsetko funguje ako ma, len z tej baterie akosi rychlejsie idu dole percenta (priam pred ocami ubudaju) ako pred pol rokom cca,ked som ho kupoval . To ma najviac stve
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188