NFC problém

  • 8 príspevkov
  • radOFF 16.10.2015 - 16:14

    Problém pri platení s NFC mobilom ALCATEL onetouch idol 2 mini s

  • radOFF16.10.2015 - 16:14 Trvalý odkaz

    Nejde mi platiť cez NFC . Prvá skúšobná platba v TB vyšla v pohode. ďalšie už nie:-( . Najprv mi to na termináli písalo : kolízia dvoch kariet, potom použiť chip , mag. pásik. A ešte jedna otázka. Je treba mať pri platení zapnuté dáta v mobile? Môj operátor je O2. ďakujem.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne16.10.2015 - 16:36 Trvalý odkaz

    Neuraz sa prosim, ale ktory vnutorny pocit ti poradil, ze ti tu odpovie technicky expert z Tatrabanky?

    radOFF16.10.2015 - 19:42 Trvalý odkaz

    Lebo expert z TB je z toho mimo . Preto sa skúšam opýtať aj Vás. Veď to, že prvá skúšobná plattba v centrále TB prešla.. Dnes sme to skúšali znova.. Už to nejde.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy16.10.2015 - 19:57 Trvalý odkaz

    Experti z TB su vo vseobecnosti mimo. Neviem do akej miery je skusobna platba v centrale TB realnou platbou, ale vo veobecnosti pri NFC platbach v TB plati ze bez certifikatu od VISA to nefunguje. Co to som si s NFC a TB uzil ked som sa to pokusal rozbehat na moto x, bohuzial som o tom vedel viac ako experti z TB. Skus im polozit otazku ohladom NFC certifikatu od VISA.

    radOFF16.10.2015 - 20:10 Trvalý odkaz

    Tak toto mi vlastne povedali oni. myslím tú otázku ohľadom VISA, že nieje tento mobil v zozname. Ale po mojej otázke, že prečo potom prešla skúšobná platba cez ich terminál.. ostali v úžase :) ok.. nič sa nedeje.. ten fon je ok.. a nejaké platenie mi za to nestojí, aby som sa s tým zapodieval.. aj tak vďaka ;-)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne16.10.2015 - 21:30 Trvalý odkaz

    Zaujimave. Tak potom sa expertom z TB necudujem. :)