reklama
zablokovany
1/1/2013
Windows Firefox
zdravym prilis vela pokusou som dal na nakreslenie vzoru.a teraz ak chcem odblokovat telefon sa musim prihlasit pomocou konta google,a neviem meno pouzivatela ani heslo
9/7/2013
Android Android
Dobry den,prosim vas chcela by som vas poprosit o pomoc mam samsung galaxyII a nechce mi posielat mms vypisuje mi to,ze momentalne sluzba niejek fispozicii..prosim vas pomozete mi ako si to mam nastavit,velmi pekne dakujem
9/7/2013
Android Android
V prvom rade si skontroluj ci mas povolene mobilne data.. nastavenia / siete/ a tam musi byt zafajknute. Potom si pozri nastavenie pristupovych bodov tiez tam .. aky operator ? Vedla signalu Ti svieti E, 3g alebo H ?
10/7/2013
Android Android
No dakedy tam ma H alebo 3G aj E teraz momentalne nemam nic
12/7/2013
Android Android
Dobry den chcem sa opytat:mam taky problem,v telofonnom zozname nemam nic ale v kolonke volanych mam cisla.. ako si mam nastavit kontakty aby sa mi zobrazili mena s cislami a vo volanych tiez ....dakujem uz sa mi to stalo 3 krat len teraz to neviem prehodit zas aby som mala kontakty v zozname dakujem prajem pekny den dovidenia
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
reklama
Najnovšie príspevky
Copyright ©2014 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - ISSN 1336-7188