zablokovany
1.1.2013
Windows Firefox
zdravym prilis vela pokusou som dal na nakreslenie vzoru.a teraz ak chcem odblokovat telefon sa musim prihlasit pomocou konta google,a neviem meno pouzivatela ani heslo
9.7.2013
Android Android
Dobry den,prosim vas chcela by som vas poprosit o pomoc mam samsung galaxyII a nechce mi posielat mms vypisuje mi to,ze momentalne sluzba niejek fispozicii..prosim vas pomozete mi ako si to mam nastavit,velmi pekne dakujem
9.7.2013
Android Android
V prvom rade si skontroluj ci mas povolene mobilne data.. nastavenia / siete/ a tam musi byt zafajknute. Potom si pozri nastavenie pristupovych bodov tiez tam .. aky operator ? Vedla signalu Ti svieti E, 3g alebo H ?
--
Správny fón+správny software = dokonalý fón...
10.7.2013
Android Android
No dakedy tam ma H alebo 3G aj E teraz momentalne nemam nic
12.7.2013
Android Android
Dobry den chcem sa opytat:mam taky problem,v telofonnom zozname nemam nic ale v kolonke volanych mam cisla.. ako si mam nastavit kontakty aby sa mi zobrazili mena s cislami a vo volanych tiez ....dakujem uz sa mi to stalo 3 krat len teraz to neviem prehodit zas aby som mala kontakty v zozname dakujem prajem pekny den dovidenia
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188