...
29.4.2009
ake mate skusenosti s eshopmi, napr. shopmobil.sk ?
29.4.2009
1. firma, ktora spamuje obcianske inzercie (napriklad na Fony.sk) a nema nikde platenu reklamu je pre mna vzdy B-ckova
2. na ich webe nikde neuvadzaju ziadne meno, kontaktne udaje, jedine telefonne cislo a e-mail. bohovsky zodpovedny pristup
29.4.2009
To nie je eshop ale obyc bazar... kupim-predam. Mt su reklamovatelne len u predajcu ktory si svoju maringotku moze hocikedy prestahovat resp zosrotovat. Reklamacny poriadok sa niekde stratil, proste poduroven.
30.4.2009
ja sa tiez mozem pochvalit, nakupil som z www.novymobil.cz Uz 9.4.09 im bolo zaplatene za tovar prevodom na ucet a dodnes nemam svoj htc. volal som uz aj na COI a dobre ich tam poznaju. No s vratenim mojich prasuldov mi nepomozu, mozu im dat akurat pokutu. Z www.itonline.sk by som mal tovar uz davno doma
30.4.2009
Preboha ludia preco platite dopredu?!
:-o
To je radost obchodovat, "podnikat"
:-(
BTW: Aj tato stranka ma svoj punc "solidnosti" hlavne, ze na mm.sk v sekcii bazar ma hafo ponuk.
30.4.2009
Cesky novymobil je uz dlho znama firma ako podvodnicka.Ja ked nakupujem v e-shopoch,tak len overenych a serioznych.Take firmy vyrobene na kolene v garazi, co na stranke nemaju ani poriadny kontakt a obchodne podmienky v sulade so zakonom k serioznym urcite nepatria.
30.4.2009
Ja som nakupoval naposledy v epicentrum.sk. Vo stvrtok som objednal, v piatok volala slecna ohladom potvrdenia objednavky a v pondelok som s nim uz telefonoval. Bolo to posielane cez SK postu tak sa cudujem, ze to tak rychlo prislo.
30.4.2009
Ja sa vratim k tomu mojmu. uz asi dveakrat mi potvrdili odoslanie. ale aj tak tovar neprisiel a potom sa priznali ze tovar nemali ani skladom a nemozu ho zohnat. Ale momentalne je na ceste ku mne nejaky balik cez dpd a dufam ze je v nom to co som objednal. otazka je: ked to pride, uz to musim prebrat? ked to pride, mozem to najprv skontrolovat a ak nebude v poriadku vratit naspet. cital som niekde ze vraj posielaju ludom pouzite telefony. som uz na prasky lidi
30.4.2009
Nokia Nokia S60 OSS Browser
Prebrat to nemusis. Ale skontrolovat co je v baliku a potom to neprebrat sa neda. Ked zacvakas tak je to tvoje aj ked tam bude cela poltehla

--
Nokia 8
30.4.2009
Chcel by som sa opytat ci poznate niekto tuto spolocnost a ci ste uz od nich nieco kupovali ? www.teb.sk
30.4.2009
Pablo, tak tato firma vyzera seriozne a nebal by som sa tam nic objednat. Nedavno som objednaval mikrofon od podobnej slovenskej firmy (tiez jednoduchy web, ale vsetky info o spolocnosti na nom) a nebol problem - zasielku som mal do dvoch dni doma.
4.5.2009
seruste ludia, mam dobre spravy. dnes som konecne dostal zasielku s mojim htc cruise, ktory som objednal cez novymobil.cz. Prisiel neskoro ale predsa(25dnove meskanie), bol origo zabaleny spolu s neposkodenymi nalepkami od htc. obsahoval vsetko co obsahovat mal. konecne mi odlahlo. nabuduce si asi najprv vyhladam nieco o firme z ktorej objednavam. a radsej zaplatim viac ak to bude z firmy s ktorou uz mam dobre skusenosti. nikdy viac novymobil.cz a ich sesterske firmy
4.5.2009
Prebrat to nemusis. Ale skontrolovat co je v baliku a potom to neprebrat sa neda. Ked zacvakas tak je to tvoje aj ked tam bude cela poltehla

4.5.2009
mne to priniesol dnes typek z dpd, tak sa ponahlal ze si orazitkoval to potvrdenie o doruceni sam ked uvidel razitko na stole a potom xcel podpis. asi by som ho neprinutil pockat kym to rozbalim. inak to bolo v celku dobre zabalene s vyuzitim nepotrbnych igelitov a kartonov.
4.5.2009
jeho povinnostou je pockat, kym si to skontrolujes ;)
22.5.2009
Neviete ktory e-shop s mobilmy predava Motorolu F3 ? ked sa este predava lebo z druhej ruky ju nemozem zohnat.
--
Lenovo Moto M Gold
22.5.2009
Skus tu: http://www.mobily-too.sk/motorola/motofone-f3---1213/

Edit: ten e-shop vo mne nevzbudzuje velku doveru.Ceny fonov neskutocne predrazene,zle priradene fotky...no neviem.
22.5.2009
Pane boze 39eur za F3 nejaka ina stranka s normalnimy cenami ?
--
Lenovo Moto M Gold
22.5.2009
Ja sa tiez mozem pochvalit so skusenostou uz tu spominanej firmy-SHOPMOBIL.SK, fiktivne som prejavil zaujem o mobil. Som dal do kosika mobil, ktory som chcel. Na druhy den mi dosiel mail,ze si ho mozem vyzdvihnut v BA-Petrzke na Smolenickej. Ale predom aby som kontaktoval dotycneho. (Ziadne dobry den a podobne).
Som mu zavolal zo SIMky,co je v kosi uz(aj tak koncila platnost),sme sa dohodli ze mobil prevezmem nasledujuci den o 15h pri Tescu v Petrzalke. Potom mi par minut pred 15h prezvonil,som zavolal naspet,ze co. Ze on nemoze ze musi ist daco surne do mesta vybavit,ci mozem dojst na Bajkalsku. Som povedal, ze nie a ze ked tak tak sa mu ozvem. Kaslal som nanho.

Ked to zhrniem,ako Riso spominal-to mi bolo dost cudne,ze v kontaktoch,ziadna adresa ani meno,ziadne identifikacne udaje okrem mobilu a mailu. BTW. Neni do zrale na SOI?

Od tej firmy radim nic nekupovat,pretoze ani sa nepredstavil typek pri telefonickom hovore a styl jednania ako zo sedlakom. A este aby zaujemca o mobil behal po Blave za nim,to neviem kde videl..
22.5.2009
Jess - tvoj odkaz:
Not Found

The requested URL /motorola/motofone-f3 was not found on this server.

Mopy - to nebol/nie je dovod davat podnet na SOI. Co by si im povedal?
Ak by si zacal s tymto pribehom, tak po jeho dokonceni by ti dali facku a zatvorili za tebou dvere :lol:
Sorry, musel som. Je to sice amatersky pristup, ale to je asi tak vsetko. Nijaky iny dokaz na to, aby bola SOI potrebna nemas ;) Mozno jedine chybajuce udaje na stranke predajcu ;)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
...
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188