23.5.2018
Android Android
Zdravim, mám Moto z2 play a nefunguje mi spárovanie s autom VW bluetooth rSAP, Handsfree/Audio funkčné. Diky za info, keď máte nejaké skúsenosti...v Lenovo mi servis. technik neodporučil Root, keďže stratím záruku na mobil.
23.5.2018
Windows Chrome
Podla mňa ho tvoj smartfón jednoducho nepodporuje. Toto sme o rSAP písali v roku 2013:

SIM Access Profile – Profil rSAP by mal nahrádzať v minulosti známe autotelefóny, ktoré vyžadovali samostatnú SIM kartu a boli pevnou súčasťou výbavy automobilu. Aby aktuálny "autotelefón" nepotreboval samostatnú SIM-ku, systém v automobile využíva prístup k SIM v mobilnom telefóne. Je to odlišný spôsob riešenia hansfree ako v prípade HFP profilu. Je špecifický pre niektoré automobilky. Trochu problematické je to s podporou rSAP profilu u aktuálnych smartfónov a zariadení. Kým v minulosti telefóny a smartfóny vybavené technológiou Bluetooth takmer úplne podporovali aj protokol rSAP, u aktuálne dostupných operačných systémov je situácia pomerne komplikovaná a podpora veľmi obmedzená.

Viac v článku: http://www.fony.sk/clanky/7999-co-je-to-bluetooth

Pátral som po informáciách aj ďalej a našiel som len staré stránky venované rSAP. Napríklad túto, kde je aj návod, ako po roote rSAP doinštalovať:

http://www.android-rsap.com/bluetooth-sim-access-profile.html

Ja si myslím, že SAP nemôžeme čakať od žiadneho Dual SIM telefónu.
23.5.2018
Android Android
Diky za info,to už som približne vedel,že s tým bude väčší problém,len ma hnevá,že som zobral dualsim a vôbec mi to netreba a manželkin Samsung A5 ide parádne...ešte teoreticky klonovat sim kartu a strčiť ju natvrdo do auta.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188