10.4.
Windows Chrome
Dobrý deň. Mám problém, vôbec sa mi nedá telefonovať, posielať správy ani mobilné dáta nefungujú a ani mne sa nedá dovolať. Keď chcem volať vypíše chybu: neregistrované v sieti. Skúšala som sa aj manuálne pripojiť v nastaveniach, tam píše chybu: nedá sa pripojiť, skúste neskôr. Skúšam to pol dňa a stále nič. Karta je v poriadku v inom telefone funguje všetko. No v mojom Samsungu nefunguje ani iná karta. Už som skúšala resetovať aj na výrobné údaje a nič sa nezmenilo. Neviem čo sa mu stalo, prestalo to ísť z ničoho nič. Stretli ste sa s tým už niekto? dá sa to nejak opraviť? Ďakujem
10.4.
Windows Chrome
Ak mas telefon zo slovenskej distribucie posli ho rovno do servisu ECS. Alebo sa s nimi dohodni na oprave. Nema zmysel vymyslat, pokial ti karta funguje na inom telefone v poriadku a v tvojom ani ina karta signal nechyti je zrely na opravu. Mozno sa pokazila antena, prerusil sa kontakt, odpalila sa nejaka suciastka.
--
¯\(◉◡◔)/¯
10.4.
Windows Chrome
To bude asi najlepšie riešenie. Len je divné že signal mi ukazuje aj keď tam nieje simkarta vložená. To isté ako keď tam aj je.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188