bluetooth reproduktor

  • 17 príspevkov
  • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy 29.04.2017 - 12:36

    pomoc s vyberom.

  • Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy29.04.2017 - 12:36 Trvalý odkaz

    potreboval by som bluetooth reproduktor ktory bude nonstop na jednom mieste a bude stale pripojeny na el. sieti. potrebujem od neho jednu "specialnu" funkciu a to aby bol stale ready. skratka ked sa priblizi telefon s ktorym uz bol niekedy sparovany, tak sa hned spoja. (bez nutnosti zobudenia reproduktoru) skusal som zopar lacnych noname reprakov, ale kazdy sa po case prepne do stand by a pre opatovne sparovanie ho je nutne manualne zapnut a presne tomu sa chcem vyhnut. na kvalite reprodukcie extra nezalezi, myslim ze kazdy v cenoven hladine +/- 50€ bude hrat dostatocne. dakujem za tipy

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease30.04.2017 - 10:49 Trvalý odkaz

    No každý hrať dostatočne nebude, sú tam veľké rozdiely.
    Problém vidím v cenovej hladine. Je tam málo reproduktorov určených primárne do siete. Navyše niektoré nevedia hrať pri nabijaní, ďalšie sa po čase vypnú..
    Idem chceknúť aj to čo mám doma. Ak niečo objavím, dám vedieť.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease01.05.2017 - 17:21 Trvalý odkaz

    tu sú nejaké moje tipy do 100€:
    http://www.fony.sk/forum/clanky/13940-creative-iroar-go-vyvazeny-zvuk-a…

    alebo si vyber sám cez slúchadlá:
    http://switcher.oluvsgadgets.net/

    toto je za 50Ł BestBuy:
    https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01GHH74T4/ref=s9_acsd_hps_bw_c_x_3…

    mám to hlavne na správy v kuchyni. sem tam TV a notebook.
    používa to aj Wayne ;-)
    teraz som skúšal, hrá to aj pri zapojenej nabíjačke a nevypína sa to..

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne01.05.2017 - 22:28 Trvalý odkaz

    ano pouzivam prakticky denne a som s nim velmi spokojny :)

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy01.05.2017 - 22:32 Trvalý odkaz

    Ak ho nevypneš vypínačom tak bude ready aj na ďalší deň?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne01.05.2017 - 23:06 Trvalý odkaz

    Neskusal som. Mozem ho nechat na kabli cez noc, nosim ho hore dole po izbach, a sem tam ho nabijem ked treba.

    phenomenon1002.05.2017 - 02:13 Trvalý odkaz

    mental ten SoundBot SB525 co mas v ponuke je americka znacka? lebo vsade som vsetky eshopy prezrel a presiel jak ebay tak amazon aj inde dokonca som bol aj na stranke vyrobcu a neda sa nikde do EU objednat.. tak ho rovno vyskrtni z tej ponuky lebo to nie je absolutne realne pre nas,kedze sa to neda ani objednat,hoci cena je fakt paradna(do 40eciek) a je to akoby taka napodobenina ovela drahsieho JBL charge 3.. ..inak minimalne polovica z tych reprakov u nas na heureke zial daleko presahuje cenu 100e(vratane sony) ,cize treba hladat a objednavat vacsinou na amazone a ebay..

    phenomenon1002.05.2017 - 04:40 Trvalý odkaz

    80+32 to mas 112dolacov za reprak ktory stoji v hocijakom us shope necelych 40.. :) a pokial viem bavime sa tu o cenovom intervale do 100e

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy02.05.2017 - 08:04 Trvalý odkaz

    80+32+21usd
    Hľadaj ďalej a nájdeš aj lacnejšie

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne02.05.2017 - 11:11 Trvalý odkaz

    ja som objednal na amazon UK. mal som ho rychlejsie snad ako z bezneho SK eshopu...Amazon DE tiez posiela nad 39 eur bez priplatku za dopravu a hlavne bez dalsich dani, zatial.

    Zuzana Martinková20.11.2017 - 08:34 Trvalý odkaz

    určite nájdeš aj lacnejšie...trebars oravaspeakers su pomerne lacne, ale zvuk maju krasny dokonca aj basy