17.5.2018
Windows Chrome
radsej ani nechodte. Minule 2 tyzdne v mojom dvojsimkaci len tisko vegetil, lebo po prekroceni svajc. hranic mi oznamil, ze: Ceny vo Svajciarsku v EUR: hovor do SR/miestny 1,95/min, prich.hovor 0,99/min., MMS 0,39, SMS do EU 0,39, web roaming 0,49/MB. Cista ryza, alebo neschopnost vyrokovat normalne podmienky, Telekom Jurkovi teda nepomohol, ani nahodou. Vo Svajciarsku sa sprava normalne jedine Orange.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
21.5.2018
Windows Chrome
Švajčiarsko nie je členom EÚ, preto si treba zistiť podmienky dopredu. Alebo mať šťastie a chytať francúzsky, nemecký alebo taliansky signál. :D
21.5.2018
Windows Firefox
Alebo kupit miestnu prepaid simku od svajciarskeho MVNO ,popripade Sunrise.
21.5.2018
Windows Chrome
Nemáte niekto skúsenosti s nemeckými operátormi? Kto z nich má najvýhodnejší internet a volania?
--
Samsung Galaxy S9 256GB, Apple iPhone X 256GB, Apple iPad 128GB, Samsung Galaxy S8 64GB
22.5.2018
Windows Chrome
Ako som pisal, vo Svajciarsku jedine Orange, ja mam v zmluve od nich uvedene cierne na bielom, ze EU+Svajciarsko, takze domace simky ani nepotrebujem. Mam dvojsimkovy telefon, tak preto ten Juro cestoval. Aby som nebonzoval len na Jura, syn ma pre krajiny EU SIM od tescomobile.sk a stala sa mu taka vec, ze zrazu bol akoze docasne vypnuty. Ked zistoval, o co ide, tak mu oznamili, ze sa asi prihlasil v zahranici na internet a system ho pustil do minusu 7,80 €. To, ze ako je to mozne, slecna nevedela a dalsia prevadzka bude mozna len po dobiti vyssou sumou, co sa zrejme nestane.
Tomi, ty si niekde v diskusii spominal polsky Orange, nevies, ci fakt plati, ze s ich SIMkartou mozno volat a datovat v europskych sesterskych Orange sietiach ako doma?
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188