...
7.8.
Windows Firefox
Len pre info, nakoniec pokracujem v ISIC pausale za 9 € mesacne, teda pokracujem v tom, co som mal. Dalo sa bez problemov dohodnut v predajni Orange, tak som to zatial nemenil :)
9.8.
Android Android
A to ti dali aj bez ISIC karty?
17.8.
Windows Firefox
Musis mat ISIC kartu, ale nemusi byt na tvoje meno
22.8.
Android Android
Aha, tak to idem urobiť aj ja :D diky za radu ;)
26.8.
Windows Chrome
ake ponuky su teraz aktualne o operatorov ohladom prenosu cisla?
mal som O2, ktore som planoval mat len docasne, ale nahodou som vyhral s O2 Extra vyhodami 50% zlavu na pausal, takze som sa v O2 "zdrzal" so zlatym pausalom a bonusom za prenos cisla (30:2, 15-5 = 10) za 10€ dost dlhsie, ako som ratal.
Samozrejme, viem, ze za 10€ toto, co som mal asi nikde nedostanem.

Momentalne mam strieborny pausal, a ziadnu viazanost.

Chcem: neobmedzene volanie do vsetkych sieti (ano, su mesiace, kedy prevolam mozno 50minut, niekedy 200minut, ale nechcem ziadne "obmedzovanie" a kontrolovanie), neobmedzene SMS su nutnost /poslem aj 500), 500MB internet je malo. Chce to aspon 2GB s tym, aby platili AJ V EU!
Telefon by som vzal rad, s nejakou zlavou, a kludne sa zaviazal.

4ka mi kvoli signalu NEVYHOVUJE.

Vychadza mi z toho Orange pausal 30€ za polovicu s retencnou "ponukou" za 15€ + balicek SMS/MMS za 17€.

Myslite, ze mam sancu najst nieco lepsie? Diks
26.9.
Apple Mozilla
Podla mna a vzhladom na moje potreby je najlepsi pausal Orange Go 30 s 50%-nou zlavou, momentalne dokonca so 4GB dat. Pockal by som este mesiac a nieco, lebo sa objavia vianocne ponuky a ktovie, co sa bude dat este ziskat pri prenosoch cisla. Netreba zabudat ani na moznosti vytvorenia skupin, u oranzovych je to uz tusim od pausalu za 8-10 EUR mesacne. Nie kvoli sebe ale kvoli blizkym, ktori maju ine pausaly alebo predplatenky.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
12.11.
Android Chrome
Moja mladšia dcéra ma sim od Orange (šikovná volba) ktoru mam v skupine aby sme si volali zadarmo. Plus som jej do mobilu potreboval dostat nejaké data (niečo na jej spotrebu niečo na to aby fungovalo sledovanie polohy) s orange sa na nicom nedalo dohodnúť, za zdielanie chceli 3€ a spajanie dat nebolo možné, navyše už som mal data s jednou sim spojené. Kupil som kartu od 4ky na data a "investoval" 2€ do netu. Ako tak to funguje ale to pokrytie je vcelku zalostne. Tak som pred tyzdnom zasa skusil orange... Ta ista pesnička, neda sa 3€,5€... Cifry lietali ale ziadna sa mi nepacila tak som panovi povedal ze nech to zruší, ze nebudem nic spajat, ani zdieľať a vzhladom na aktuálnu ponuku iných operátorov sa zamyslím ci to nezrusim všetko. Dnes v posledny den fakturačného obdobia mi prisla sms ze mozem svoje data zdielat na všetky svoje cisla zadarmo... Uz aj zdieľam.
Na Orange človek musí mat žalúdok, ak ho ma nakoniec dostane všetko co chce.
--
lnk.sk/mM05
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
...
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188