HTC Desire 601

  • Jakub 03.09.2013 - 16:48

    Je lepší ako Htc desire 500 ?

  • TBS03.09.2013 - 17:44 Trvalý odkaz

    jedinnou výhodou tohoto telefónu oproti Desire 500 je vstavaná pamäť 8 GB

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease03.09.2013 - 17:47 Trvalý odkaz

    Určite áno. Desire 500 neni žiadne terno.
    Takmer v rovnakých rozmeroch je väčší displej s qHD rozlíšením, väčšia vnútorná pamat, HSDPA až do 42Mbps, áčkové wifi, LTE, lepšie video, silnejšia batéria a hlavne VÝRAZNE lepší chipset (Qualcomm Snapdragon 400 MSM8930)

    Paradoxne Desire 500 má lepšiu prednú a zadnú kameru a obsahuje Infraport, FM rádio.

    Každopádne ak toto bude stáť 300€ tak je to úplne mimo a konkurencia ponúka vyššiu pridanú hodnotu.

    Nightmare04.09.2013 - 00:17 Trvalý odkaz

    zatial asi najlepsi z HTC Desire...

    Martin Hombauer10.04.2014 - 16:02 Trvalý odkaz

    Akurat uvolnili update na Android KitKat pre 601. Settings->About->Sofware Update.

    Timotej18.04.2014 - 16:29 Trvalý odkaz

    Ja som spravil update...bateria sa vybija vyrazme rychlejsie (a to aj ked nic nerobim)...ale hlavne mam problem so zvukom..hra asi o 50% potichsie ako predtym :/

    Martin Hombauer19.04.2014 - 15:38 Trvalý odkaz

    toto u mna pomohlo, radikalne lepsia vydrz:
    Power the phone off.
    Press and hold the Volume Down button and then while still holding the Volume down, press the Power button as well.
    You will get a menu giving you options such as: Fastboot, Recovery, Clear Storage, and SIMlock
    Navigate to “Recovery” using volume buttons, then press power to select.
    The screen will change to an image of a phone with a red triangle and exclamation mark.
    Press and hold volume up then press the power button for about 3seconds.
    A new screen will give you options like Reboot system now, Wipe Cache partition, and Wipe Data/Factory Reset.
    Navigate to “Wipe Cache” the volume down button and select with Power.
    Navigate to “Reboot Phone” with the volume buttons and select with power.

    https://community.verizonwireless.com/thread/816102?start=40&tstart=0&f…

    Martin Hombauer19.04.2014 - 18:30 Trvalý odkaz

    No, jak som ten prispevok odoslal tak zas to iste, pomohlo len na noc a zas to iste, nejaky proces brani uspaniu telefonu. Aj ked je displej vypnuty, telefon sa neuspi. Vidno to v grafe vybijania.

    Martin Hombauer23.06.2014 - 12:33 Trvalý odkaz

    Ano ale na to treba v pripade kitkatu root, pretoze google v kitkate obmedzil vycitanie spotreby baterie z aplikacii. V mojom pripade nakoniec podla vsetkeho pomohol factory reset ale spolu s volbou 'erase all data' (!) ktore vymaze vsetko na vstavanej particii