HTC Desire 320

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease 23.01.2015 - 12:59

    Ftipálci :-) Za cenu Honor 3c. To si aj niekto kúpi?

  • Nightmare23.01.2015 - 13:04 Trvalý odkaz

    RAMka len 512MB?to neni ani dobry vtip aj ked HTC Sense je je fajn ale 512MB je strasne malo to Honor 3C ma 2GB a predava sa po 139€ ale uz aj za menej a takych je daleko viac...

    Peto23.01.2015 - 15:05 Trvalý odkaz

    Honor 3C to rozdupe na kôpku šrotu, do konca aj Op3n Dott vyzera lepšie...

    Michal23.01.2015 - 21:41 Trvalý odkaz

    HTC sa stratilo v strednje triede tak ako nikto. Obrovske pristroje s velikými okrajmi, malými bateriami a tých 512ram to sa do androidov snad este aj montuje? Ano Sence je vyborne odladený, kompletne lokazlizovaný, bezproblemovo kompatibilný, pri necinnosti MT ma nízku spotrebu v porovnaní s inými androidami (okrem SONY stamine) ale predsa 512 ram a tie kapacity baterii ..to je proste malo. a dizajn strašny, ale to je subjektivny nazor. No na SVK HTC momentalne zastupenie ani distributora nemá, neviem o čo HTCčku ide, ake m aplany a aké trhy vlastne oslovuju a kde sa im mobily predavaju, možno to robia naschval alebo ja neviem kdesi v afrike alebo neviem sa im to obracia, ale všimol som si z mnoha diskusii aj nazorov zakaznikov že HTC ich vobec neoslovuje a z pohladu niektorých sa o HTC rozprava ako o prestigiu a pobných šrotoch, jednoducho neznáme a nezaujímave.