3.6.2018
Android Android
Ahojte, mám problém s reprákom Sony srs11 nechce sa spárovať s mobilom pred tým som mal Sony z5 compact v mobile som si uložil tento reprák na bluetooth aby sa vedel hneď a rýchlo spárovať , lenže Sony som stratil a repráčik sa nie a nie spárovať s inými mobilmi :D no nešiel spárovať zo samsungom j3 Sony xa1. Teraz mám Google pixel a taktiež sa nechce spárovať neviete v čom by bol problém a poznámky že JBL go je lepší si nechajte pre seba :D tie dva mobily boli kamarátov nevymenil som mobily pre reprák:D za rady vopred ďakujem.
4.6.2018
Apple Mozilla
1., skús použiť NFC
2., zapni reproduktor vľavo hore.
Indikátor bliká pomaly bielo.
Na spárovanie s novým fonom stlač power a drž, kým LED nezačne rýchlo blikať.
Reproduktor je teraz v párovacom móde. Na mobile daj vyhľadať zariadenia. Vyber SRS-X11 a zvoľ pripojiť.
Môže sa vyžadovať PIN 0000.
3., použiť apk NFC Easy Connect
That's all.

PS ozaj prečo si nekúpil JBL Go..
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
5.6.2018
Android Android
Ďakujem skúsim ako si mi poradil,keď sa vrátim z dovolenky. . . A no preto som si kúpil Sony lebo som fanúšikom Sony a tu kúpu neľutujem oba reproduktory hrajú skvelé ale tak u mňa rozhodlo to že som teda fanúšik Sony a že ma menšie rozmery ale zaujímam sa vo voľnom čase aj o značku jbl lebo podľa mňa je to jeden z najlepších predajcov zvukovej techniky. Som zvedavý na reprák JBL go2 to je novinka ešte som ho nepočul :)
5.6.2018
Apple Mozilla
Buď pokojný srs 11 hra lepšie ako JBL Go.
Len sa mi ponúkalo to napísať :)
--
LG V20 Dual _ _ _ in reserve LG G4 Dual
13.6.2018
Android Android
Ďakujem urobil som to tak ako si mi poradil a už sa spároval :) a ako vieš že hrá lepšie . . . (Aj ja si to myslím) :D ale všetci okolo tvrdia že JBL lepšie :D
13.6.2018
Android Opera
Malo by to hrat lepsie ked je to raz tak drahsie ako JBL GO
--
Motorola T2288 -> Alcatel OT511 -> Nokia 3510i -> Motorola V500 -> SonyEricsson K750i -> LG KU990 -> Nokia E75 -> iPhone 4 -> LG G4 -> LG G6 -> Xiaomi Mi9
14.6.2018
Android Android
Hej hrá to podľa mňa lepšie, predsa len už ak chce niekto naozaj fantastický zvuk tak si musí kúpiť stereo reproduktory ale ja som spokojný a mne tento stačí . . :)
14.6.2018
Android Opera
Preto som kupoval dva jbl flip 4. Aj ked za tu cenu oboch reprakov sa da kupit kvalitnejsi zvuk, nie vsak kompaktnejsi.
--
Motorola T2288 -> Alcatel OT511 -> Nokia 3510i -> Motorola V500 -> SonyEricsson K750i -> LG KU990 -> Nokia E75 -> iPhone 4 -> LG G4 -> LG G6 -> Xiaomi Mi9
15.6.2018
Android Android
Suhlasim, ináč aj na keď som zháňal repráky tak som tiež uvažoval nad JBL Flip ;)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188